Spider-Man 3 Oyuncuları, Sahte Film İsimleriyle Takipçilerini Trolledi

44
3
2
0
0
Spider-Man 3 filmi için sahne isimler paylaşan Tom Holland, Jakob Batalon ve Zendaya, çekimleri devam eden filmi merak eden hayranlarını trolledi. Sahte isimlerde, ilk iki filmdeki "Home" teması devam ettirildi.

Marvel-Sony iş birliğinde karşımıza çıkacak üçüncü Spider-Man filminin çekimleri devam ederken filmin başrol oyuncuları olan Tom Holland, Jacob Batalon ve Zendaya, Spider-Man hayranlarına film hakkında daha fazla bilgi vermek yerine onları trollemeyi tercih ettiler.

Bildiğimiz gibi Marvel, Tom Holland’ın başrolde yer aldığı ilk iki filmini Spider-Man: Homecoming (Örümcek Adam: Eve Dönüş) ve Spider-Man: Far from Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) olarak isimlendirmişti. Holland, Batalon ve Zendaya da bu isimlendirmeyi göz önünde bulundurarak Instagram hesapları üzerinden sahte Spider-Man 3 isimleri paylaştılar.

Spider-Man afiş

Filmin setinden bir fotoğraf paylaşan Tom Holland, isim olarak ise “Spider-Man: Phone Home”u tercih etti. Aynı şekilde setten bir fotoğraf paylaşan Jacob Batalon ise “Spider-Man: Home Wrecker”ı (Örümcek Adam: Yuva Yıkan) tercih etti. Yine filmin setinden bir fotoğraf paylaşan Zendaya ise filme troll isim olarak bir pizza markasından esinlenerek “Spider-Man: Homeslice” ismini verdi. 

Tom Holland’ın troll Spider-Man 3 paylaşımı

()

Fotoğrafı göremeyenler buraya tıklayabilirler.

Jacob Batalon’un troll Spider-Man 3 paylaşımı

()

Fotoğrafı göremeyenler buraya tıklayabilirler.

Zendaya’nın troll Spider-Man 3 paylaşımı

()

Fotoğrafı göremeyenler buraya tıklayabilirler.

Muhtemelen Marvel, Spider-Man 3 filmine bu üç ismi de vermeyecek ancak oyuncular, film ile ilgili paylaşımlarda bulunarak Spider-Man hayranlarının heyecanlarını yüksek tutmak istiyorlar. Peki sizin Spider-Man 3 filmi için isim öneriniz nedir? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://screenrant.com/spider-man-3-fake-title-reveal-tom-holland/
44
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
44
3
2
0
0