Spotify'da Garip Sorun: Çalma Listeleri, Gizemli Bir Şekilde Kayboldu

5
2
1
0
0
Spotify kullanıcılarından gelen geri bildirimlere göre çalma listeleri, gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Sorunu kabul eden Spotify, düzeltme çalışmalarına başladığını duyurdu.

Dünyanın en popüler çevrim içi müzik ve podcast platformu Spotify, ilginç bir mesele ile gündemde. Pek çok kullanıcıdan gelen geri bildirime göre oluşturulan çalma listeleri, bir anda görünmemeye başladı. Sorunu kabul eden Spotify, çözüm üzerinde çalıştığını duyurdu.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre çalma listelerinin ortadan kaybolma sorunu, özellikle de web ve masaüstü sürümde yaşanıyor. iOS ve Android sürüm için kesinleşmiş bir durum söz konusu değil. En azından yaptığımız kontrollerde Spotify'ın iOS ve Android sürümünde bir sorun olmadığını tespit ettik.

Sorunun nedeni bilinmiyor

Spotify çalma listeleri kayboldu

*Bir kullanıcının Reddit'te paylaştığı görüntü. Kullanıcı, çalma listelerini bulamadığını söylüyor.

Spotify, konuyla ilgili yaptığı açıklamada çalma listelerinin neden kaybolduğuna ilişkin bir açıklama yapmadı. Spotify'ın yaptığı açıklamaya göre sorun, sadece daha önceden oluşturulmuş çalma listelerinden ibaret değil. Kullanıcıların, yeni bir çalma listesi oluşturmaya çalıştıklarında da benzer bir durum yaşandığı ifade edildi.

Spotify cephesinde yaşanan sorunla ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanması hâlinde sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

Kaynak : https://community.spotify.com/t5/Ongoing-Issues/Playlist-issues/idi-p/6120461
5
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
1
0
0