• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Yerel Çok Oyunculu Oyunlara Çevrimiçi Özellik Getirdi

Steam'in Yerel Oyunları Çevrimiçi Hale Getiren Özelliği, Betada Kullanıma Açıldı

32
2
1
0
0
Steam, özellikle yerel çok oyunculu oyunlara ilgi duyan oyuncuları fazlasıyla sevindirecek bir özelliği betada kullanıma sundu. Remote Play Together akış sistemi, yerel çok oyunculu oyunları çevrimiçi çok oyunculu sistemde oynatacak.

Steam kullanıcıları yerel çok oyunculu oyunları çevrimiçi oynayamamaktan şikayet ediyordu. Ancak Valve, Steam Beta kullanıcılarının istemcilerini güncelleyerek, artık yerel çok oyunculu oyunları çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla oynayabileceklerini duyurdu.

Yeni uygulamaya "Remote Play Together" adı veriliyor ve Steam kullanıcıları özelliği kullanmaya başlamak için şimdilik beta sürümünü indirmek zorundalar.

steam remote play together

Oyuncular, Remote Play Together sayesinde artık Steam arkadaşlarını yerel eşli oyunlara, yerel çok eşli oyunlara ve bölünmüş ekrana sahip oyunlara çevrimiçi olarak davet edebilecekler. Sistem akış yoluyla çalışıyor ve beta kullanıcıları arkadaş listesinden tek tıkla çevrimiçi çok oyunculu desteği olmayan bir oyuna dört arkadaşını davet edebiliyorlar.

Remote Play Together'ın en güzel yanı tamamen ücretsiz olması. Ayrıca gruptaki diğer arkadaşlarınızla oynayabilmek için özelliğin sadece 1 kişide olması yetiyor. Steam betasına katılarak arkadaşlarınızla yerel çok oyuncu desteğine sahip oyunlarınızdan birini oynayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.tweaktown.com/news/68317/steam-beta-adds-free-online-multiplayer-local-play-only-games/index.html
32
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
32
2
1
0
0