İndirimdeyken Kaçırmak İstemeyenlere: Hem Telefon Hem Aksiyon Kamerası ile Kullanılabilen Telesin Uzatma Çubuğu Seti Alınır mı?

2
0
0
0
0
Amazon'da günün fırsatları arasında yer alan Telesin Uzatma Çubuğu seti, özellikle aksiyon sevenlerin ve yolculuklarını kaydetmek isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Özellikle hareketli çekimler yapmak ya da ilgi çekici farklı açılardan videolar kaydetmek ilgi alanınızsa, aksiyon kameranızı ya da telefonunuzu güvenli bir şekilde ve en doğru açıyla sabitlemenin zorluklarını biliyorsunuzdur.

Bugün Amazon'da Günün Fırsatları arasında yer alan bu ürün, ister bisiklet gidonunuza ister sabitlemek istediğiniz farklı bir yere olsun telefon, GoPro'dan DJI Action'lara pek çok kamera ile uyumlu çalışarak işinizi kolaylaştırıyor.

 Eğer siz de böyle bir arayış içindeyseniz gelin birlikte Telesin Uzatma Çubuğuna bir bakalım.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

Yağmurda ve karda korkusuzca çekim yapabileceğiniz bu ürün, 360 derece dönebilen bir yapıya sahip.

TELESIN Bisiklet ve Motosiklet Gidon Montaj Aparatı

Telesin'in bu seti, aksiyon kameraları için oldukça iyi bir seçenek. GoPro, DJI Osmo Action ve insta360 gibi popüler kameralarla uyumlu olan bu aparat, yüksek kaliteli alüminyum alaşımı malzemeden üretilmiş ve CNC işlemi ile sağlamlaştırılmış.

Cihaz, 360 derece dönebilen tasarımı sayesinde, sürüş esnasında farklı açılardan çekim yapma imkânı sunuyor. Kurulumu son derece kolay olan bu aparat, herhangi bir ekstra araca ihtiyaç duymadan bisiklet veya motosiklet gidonuna monte edilebilir. Sarsıntısız ve stabil çekim yapma imkânı sağlayan aparat oldukça pratik ve dayanıklı.

  • Uyumluluk: GoPro Hero, GoPro Max, DJI Osmo Action, insta360 One R, Sony RX0, ve diğer aksiyon kameraları ile uyumlu.
  • Malzeme: Yüksek kaliteli alüminyum alaşımı, CNC işlemi ile üretilmiş, sağlam ve dayanıklı.
  • 360 Derece Döner: Gidon montaj aparatı, 360 derece dönebilen tasarıma sahip, farklı açılardan çekim yapma imkânı sağlar.
  • Kolay Kurulum: Bisiklet veya motosiklet gidonuna kolayca monte edilebilir, herhangi bir ekstra araca ihtiyaç duyulmaz.
  • Stabil ve Güvenli: Kameranızı sabitleyerek sarsıntısız ve stabil çekimler yapmanıza olanak tanır.

Kullanıcı yorumları:

Eğer bu ürünü incelemek ve satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. 

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0