Tweet Düzenleme Özelliğinin 'Ücretsiz' Olacağı İddia Edildi (Elon Musk Belediyesi Çalışıyor)

9
1
1
0
0
Mavi tik rozetinin 8 dolar olacağı açıklanan Twitter'dan bu sefer sevindirici bir haber geldi. Casey Newton, Tweet düzenleme özelliğinin ücretsiz olacağını öne sürdü.

28 Ekim 2022 tarihi itibarıyla Twitter’ın yeni sahibi olan Elon Musk, platform için şimdiden bazı köklü değişikliklerin haberini verdi. Bunların en önemlisiyse Twitter’da doğrulanmış hesaplara verilen ‘mavi tik’ rozetinin artık ücretli olacağıydı.

Musk, mavi tik rozetinin ücretini aylık 8 dolar olarak açıklarken haliyle pek çok kullanıcı, Twitter’da birkaç özelliğin daha ücretli olmasından korkmaya başladı. Bugünse henüz sadece Blue abonelerine sunulan Tweet düzenleme özelliği hakkında sevindirici bir iddia ortaya atıldı.

Tweet düzenleme özelliği herkese açılacak, ücretsiz olacak:

elon musk

Casey Newton tarafından paylaşılan habere göre Tweet düzenleme özelliği, yakında Tweet Blue abonelerine sunulan bir özellik. olmaktan çıkarak tüm kullanıcılara sunulacak. Üstelik özelliğin kullanılması için de hiçbir ücret istenmeyecek.

Konu hakkında Elon Musk’tan gelen herhangi bir açıklama bulunmuyor. Dolayısıyla Tweet düzenleme özelliğinin ücretsiz olup olmayacağını ancak Elon Musk’tan ya da bir başka yetkiliden duyunca öğreneceğiz. Öte yandan bu gelişme, Twitter’da düzenlenen Tweet’lerin artması nedeniyle de bazı tartışmalara yol açabilir.

9
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
1
1
0
0