İndirimli Uçuş Kartı Wings, Şimdi de 'İndirimli Açık Hava Sineması' Sundu...

6
2
0
0
0
Akbank'ın Mil Puan toplayarak indirimli uçuş sunan seyahat kartı Wings, bu kez de gecelerce kullanıcılarına 'indirimli açık hava sineması' imkanı sundu.

Günümüzde neredeyse hiçbir firma müşterilerine tek bir hizmet sunmuyor. Bir çevrimiçi alışveriş sitesi kullanırken yanında dijital yayın platformuna abone olabiliyor, mobil operatör seçerken çevrimiçi müzik servisi hediyesiyle karşılaşabiliyoruz. Türkiye'nin önde gelen bankalarından Akbank ise 'yan hizmet' kavramını yeni bir boyuta taşıdı.

Akbank, müşterilerine standart bankacılık hizmetlerinin yanı sıra 'Wings' adını verdiği uçuş ve seyahat kartı ile ayrıcalıklı bir hizmet daha sunuyor. Wings sahipleri, yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdikleri alışverişlerde Wings kartlarında Mil Puan biriktiriyorlar ve bu puanlar ile indirimli uçuşlar gerçekleştirebiliyorlar.

İndirimli uçuş vadeden Wings kart, bu kez indirimli açık hava sineması sundu

wings açık hava sineması

Ancak 27 Haziran'dan 29 Ağustos (dün) tarihine kadar Wings sahipleri, normal şartlarda kartın sunduğu avantajlar dışında apayrı bir ayrıcalık daha yakaladı. İstanbul Boğazı'na sıfır, lüks bir otel ile iş birliği gerçekleştiren Wings, açık hava sinema etkinlikleri başlattı. 

Joker, Bohemian Rhapsody gibi Oscar ödüllü filmlerin de gösterildiği etkinlik yalnızca otel misafirlerine değil, tüm sinemaseverlerinin katılımına açıktı ve dahası, Wings kart sahipleri hem etkinliğe girişte hem de etkinlik sırasındaki içecek alımlarında yüzde 15 indirim avantajına sahip oldular. 

Dün akşam itibarıyla sona eren etkinlikte gösterilen filmler şu şekildeydi; Gucci Ailesi, Dün Gece Soho’da, Batı Yakasının Hikayesi, Mamma Mia’ Yeniden Başlıyoruz, Joker, Dunkirk, Bohemian Rhapsody, Whiplash. 

6
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
0
0
0