Yenilenme Sürecine Giren Yerli Domain Şirketi TURKTICARET.Net, Yeni Logosunu Tanıttı!

13
4
2
1
0
Domain, hosting, sunucu, ssl ve marka tescili gibi birçok kategoride aktif olarak hizmet veren TURKTICARET.Net, logosunu yeniledi. Yenilenen logo, şirketin 2021 yılında aldığı yenilenme kararının önemli bir parçası…

1999 yılında kurulan ve o gün bugündür Türkiye’nin en bilindik hosting ve domain şirketlerinden bir tanesi olan TURKTICARET.Net, yeni logosunu resmen duyurdu. 2021 yılında yönetim kurulunun değişmesi ve Genel Müdürlük görevine Gökhan Yalçın’ın getirilmesi ile TURKTICARET.Net’in yenilenme süreci başlamıştı. Yenilenen logo ise TURKTICARET.Net’teki değişim rüzgarının tescili niteliğinde oldu.

TURKTICARET.Net’in yeni logosunun hikayesi, “Müşteri ve Marka İlişkisi”ne dayanıyor. Bu bağlamda; yeni logo, şirketin müşteri beklentisine göre şekil alabilme ve yeni nesil çözümler üretebilme yeteneklerini anlatıyor. Yabancılık hissi oluşturmayacak ve sahip olduğu marka algısını güçlendirecek dokunuşlar yapılarak değiştirilen yeni logo ile renkler ve dolgun tipografi, eski logo algısını güçlendirip daha modern bir görünüm sağladı. 

İşte TURKTICARET.Net’in yeni logosu

Turkticaret.net

Domain, hosting, sunucu, ssl, marka tescili gibi birçok kategoride hizmet veren TURKTICARET.Net tüm altyapısını yenileyerek hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Barındırma altyapısına ciddi yatırımlar yaparak günümüz teknolojisine ayak uyduran TURKTICARET.Net artık daha hızlı, daha dinamik bir sunucu altyapısı kullanıyor. Yeniliklerinin temellerini hizmet altyapısı ile atan TURKTICARET.Net, yeni logosu ile taçlandırdı. Peki sırada neler var? 500 binden fazla kullanıcıya hitap eden, 800 binden fazla domaine ev sahipliği yapmış bu firmada farklı yenilikler görebilecek miyiz?

domain

*Şirket CEO’su Gökhan Yalçın.

Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre TURKTICARET.Net, 2022 yılının geriye kalan kısmını da yenilenmeye ayırmış durumda. Yakında yepyeni bir arayüz ve kullanıcı dostu yönetim panelini duyuracak olan firma, zamanda yeni ürünler çıkartarak kullanıcılarına 360 derece hizmet yelpazesi sunmayı hedefliyor. Dijital bir banka gibi, kullanıcılarının dijitalde var olan varlıklarını koruyan, yöneten ve inşa eden bir profil çiziyor.

turkticaret

web.tv, HABER YAZILIMI ve Türkiye’nin ilk yerli programatik reklam platformu olan THEADX’in de sahibi olan TURKTICARET.Net, var olan projelerini yenilemeye ve geliştirdiği teknolojilerle sektöre yeni projeler kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor.

13
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
4
2
1
0