• Anasayfa
  • Oyun
  • 9 PlayStation 4 Oyunu, Geçici Olarak Ücretsiz Oldu

Sony, 9 Farklı PlayStation 4 Oyununu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı

67
13
7
5
4
Sony, Play at Home girişiminin bir parçası olarak dokuz farklı oyunu ücretsiz olarak indirilebilir hale getirdi. Üstelik söz konusu oyunları indirmek için PS Plus abonesi olmanız da gerekmiyor.

Japon teknoloji devi Sony, COVID-19 pandemisi nedeniyle daha önce hiç olmadığı kadar evlerine kapanan insanların bir nebze olsun keyifli vakit geçirebilmesi için geçtiğimiz yıl, Play at Home adlı bir girişim başlatmıştı. Söz konusu girişim kapsamında Sony, bazı PlayStation 4 oyunlarını ücretsiz bir şekilde oyunseverlere sunarak evde kalmalarını sağlamayı amaçlıyordu.

Play at Home girişimi kapsamında yeni bir duyuru gerçekleştiren Sony, dokuz farklı PlayStation 4 oyununu daha oyunseverlere ücretsiz olarak sundu. Tamamen ücretsiz olan bu PlayStation 4 oyunlarını 22 Nisan tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Ayrıca bu oyunları almak için PS Plus abonesi olmanız da gerekmiyor.

play at home

Sony’nin 22 Nisan’a kadar ücretsiz olarak sunduğu PlayStation 4 oyunları

Sony, bir sonraki Play at Home oyun listesini 19 Nisan’da yayınlayacak. Üstelik gelecek ay yayınlanacak listede Horizon Zero Dawn Complete Edition gibi geniş bir hayran kitlesine sahip bir yapım da olacak. O tarihe kadar yukarıda listelemiş olduğumuz oyunlardan herhangi birini ister oynayın ister oynamayın kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pushsquare.com/news/2021/03/nine_free_ps4_games_are_available_to_download_now
67
13
7
5
4
Emoji İle Tepki Ver
67
13
7
5
4