Netflix'in "Avatar: The Last Airbender" Dizisinden Son Fragman Paylaşıldı [Video]

19
8
4
1
0
Netflix, bu hafta çıkacak yeni dizisi Avatar: The Last Airbender'ın son fragmanını yayımladı. Dizi, çok sevilen aynı isimli animasyondan uyarlanıyor.

2005 yılında çıkış yapan ve 3 sezon süren Nickelodeon imzalı Avatar: The Last Airbender, hem hikâyesi hem evreni hem de karakterleriyle tarihin en başarılı animasyon dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Yapım, bir Emmy ödülü de kazanmıştı.

Netflix de bu animasyondan uyarlanan bir dizi üzerinde çalışıyordu. Platform, bugün çıkışına günler kala dizinin son fragmanını bizlerle buluşturdu. Son fragmanda karakterlere, dünyanın nasıl gözükeceğine ve dövüş sahnelerine detaylı bir bakış atabiliyoruz.

Avatar The Last Airbender dizisinin son fragmanı:

Avatar: The Last Airbender dizisinin posteri:

Avatar: The Last Airbender konusu:

Avatar: The Last Airbender, tıpkı animasyondaki gibi Aang, Katara ve Sokka üzerine yoğunlaşacak. Ateş, Su, Hava ve Toprak uluslarının yer aldığı ve bu uluslardan belli kişilerin sadece kendi elementlerini bükebildiği bir evrende geçecek. Dört elementi bükebilmesiyle “Avatar” olarak karşımıza çıkacak Aang ve arkadaşları, dünyayı acımasız Ateş Kralı’ndan kurtarmaya çalışacaklar

Bu, Avatar'ın ilk uyarlaması değil. 2010 yılında animasyondan uyarlanan ve M. Night Shyamalan'ın çektiği bir live-action film görmüştük. Ancak bu film büyük fiyaskoyla sonuçlanmıştı. Netflix'in dizisinin başarılı olup olmayacağını merakla bekliyor olacağız. 

Avatar: The Last Airbender kadrosu:

Albert Kim’in yaratıcılığını üstlendiği Avatar: The Last Airbender’ın oyuncu kadrosunda Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley, Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Daniel Dae Kim gibi isimler bulunuyor.

Avatar: The Last Airbender çıkış tarihi:

Avatar: The Last Airbender dizisi, 22 Şubat Perşembe günü 8 bölümüyle Netflix üzerinden seyircilerle buluşacak.

Avatar: The Last Airbender için yayımlanan önceki fragman: 

19
8
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
19
8
4
1
0