Black Panther: Wakanda Forever'ın Yayınlanan Videosunda Yeni Iron Man Zırhını Yapıp Kullanacak Kişi Ortaya Çıktı

43
9
7
4
0
Black Panther: Wakanda Forever'ın Yayınlanan Videosunda Yeni Iron Man Zırhını Yapıp Kullanacak Kişi Ortaya Çıktı
MCU'nun merakla beklenen yeni filmi Black Panther: Wakanda Forever'ın ilk fragmanı paylaşıldı. Fragman, T'Challa karakterinin ölü olacağını doğrulayarak filme ilk bakışı atmamızı sağladı. Ayrıca yeni Black Panther de gözüktü. Son yayınlanan videoda ise yeni Iron Man zırhını üretip kullanacak Ironheartda görüldü.

Ağustos 2020’de hayatını kaybeden Chadwick Boseman, Black Panther olarak akıllara kazınmışken yeni yapımlarda yeni karakterin kim olacağı ve nasıl gözükeceği merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz gün bu soruları cevaplayacak Black Panther: Wakanda Forever filminden ilk fragman geldi.

Black Panther: Wakanda Forever’ın ilk fragmanı, yeni Black Panther kostümünü de gözler önüne serdi. Fragmanda Chadwick Boseman’a bir atıf yapıldığını da gördük. Bununla birlikte Boseman’ın giydiği Black Panther maskesi de bir törende ellerde taşınıyordu.

Black Panther: Wakanda Forever fragmanı:

Yeni fragman, yeni Black Panther’ın yanı sıra Marvel evreninin merakla beklenen Namor karakterini de gösterdi. Öte yandan karakteri kimin canlandırdığı halen gizemini koruyor.

Black Panther: Wakanda Forever, Marvel Sinematik Evreni’nin 30. filmi olarak 11 Kasım’da vizyona girecek.

Riri Williams, Target'ın videosunda gözüktü

Marvel Sinematik Evreni'nde Dominique Thorne tarafından canlandırılacak olan Riri Williams -nam-ı diğer Ironheart- da yeni yayınlanan bir kısa tanıtım videosunda gözüktü. ABD'li Target'ın reklam spotunda, bir sonraki Iron Man zırhını üretecek ve kuşanacak olan karakteri de ilk defa görmüş olduk. Çizgi romanlarda Riri Williams, Tony'nin yokluğunda topladığı parçalarla kendine bir zırh yapıyordu. Sonrasında da yapay zeka halindeki Tony Stark ona yol gösteriyordu. 

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan tanıtım fragmanı:

 

43
9
7
4
0
Emoji İle Tepki Ver
43
9
7
4
0