• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei P30 Pro'nun Kamerasını Geliştiren Güncelleme

Huawei P30 Pro, Kamera Geliştirmelerini de İçeren Bir Güncelleme Aldı

18
10
3
1
1
Huawei'nin 2019 model amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P30 Pro, içerisinde kamera geliştirmelerinin ve Nisan 2019 güvenlik yamasının da bulunduğu bir güncellemeyi almaya başladı.

Huawei P30 Pro, bu sene içerisinde çıkan ve en iyi kameraya sahip olan akıllı telefon. DxOMark’ın kamera sıralamasına göre, Çinli telefon üreticisinin amiral gemisi telefonu birinciliği Samsung’un Galaxy S10 5G’si ile paylaşıyor.

Huawei, yayınlamaya başladığı yeni güncelleme ile birlikte telefonun kamerasında geliştirmelere gidiyor. Hindistan’da yayımlanmaya başlayan güncellemeye göre, telefonun kamerasının düşük ışıkta çektiği fotoğraflarda ve SuperZoom özelliğinde geliştirmeler bulunuyor.

Kamera geliştirmelerinin yanı sıra hata düzeltmelerinin de bulunduğu güncelleme de ekrana gömülü parmak izi tarayıcısındaki hatalar düzeltildi ve Huawei’nin yaptığı açıklamaya göre hassasiyeti artırıldı. Güncelleme tüm bunların haricinde ses ve video senkronizasyonu, ellerin serbest olduğu Instagram video kaydında playback özelliği ve Nisan 2019 güvenlik yamasını barındırıyor.   

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/04/28/huawei-p30-pro-gets-update-that-improves-camera-and-more/
18
10
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
18
10
3
1
1