Avrupa’nın En Büyük Kripto Para Etkinliği, 20-21 Ağustos’ta İstanbul’da Gerçekleşecek [Katılım Ücretsiz]

3
1
0
0
0
ICRYPEX, Kripto Fest 2022 etkinliklerinin 20-21 Ağustos 2022’de gerçekleştirileceğini duyurdu. Avrupa’nın en büyük kripto para etkinliği olan festival, sektörle ilgili sunumlara ve Mahmut Orhan’ın performansına ev sahipliği yapacak.

Türkiye’deki popüler kripto para borsalarından ICRYPEX, Avrupa’nın en büyüğü dediği kripto para festivalini duyurdu. “Kripto Fest 2022” olarak isimlendirilen ve 20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikler, yatırımcılar için büyük önem arz ediyor. Peki neden?

Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek etkinliklerde, kripto para piyasalarına ilişkin her şey masaya yatırılacak. Bu bağlamda; Emin Çapa, Mesut Çevik ve ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer gibi isimler, NFT’den metaverse’e kadar hemen her alanda sunumlar yapacaklar. Tüm bunlara ek olarak ünlü DJ Mahmut Orhan da Kripto Fest 2022’de sahne alacak.

Kripto Fest 2022, ücretsiz olacak!

ICRYPEX

Avrupa’nın en büyük kripto para festivalinin en önemli yanlarından bir tanesi de ücretsiz olması. Yani bu etkinliğe katılmak isterseniz, herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Üstelik hiçbir bedel ödemezken karlı da çıkabilirsiniz. Zira etkinlik alanında sürpriz hediyeler verileceğini belirtelim.

Eğer sizler de Kripto Fest 2022’deki yerinizi almak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak hem detaylı bilgi alabilir hem de etkinlik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0