Koç Holding ve Microsoft'tan Gençlerin Teknoloji Alanında Kendini Geliştirmesini Sağlayacak Proje: CTRL+Future

5
1
1
0
0
Microsoft ve Koç Holding, teknoloji alanında çalışmak isteyen gençlerin kendilerini geliştirmeleri için iş birliğine gitti. Ortaklık kapsamında yeni mezun veya son sınıftaki öğrencilere fırsatlar tanıyacak “CTRL+Future” projesi bugün itibarıyla hayata geçti.

Microsoft Türkiye ve Koç Holding, Türkiye’nin genç yeteneklerine kendilerini geliştirme fırsatı sunmak için iş birliğine gittiğini duyurdu. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin de yaptığı açıklamadaCTRL+Future” ismi verilen projenin bugün itibarıyla hayata geçtiğini ifade etti.

Özbilgin’e göre CTRL+Future, teknoloji alanında çalışmak isteyen üniversite öğrencilerinin bilişim yetkinliklerini, bilgi birikimlerini desteklerken onlara istihdam fırsatı sunacak.

Program, son sınıf öğrencilerinin ve yeni mezunların yazılım geliştirme ve veri analitiği alanlarında kendini geliştirmesini sağlayacak

CTRL+Future, yeni mezun veya herhangi bir üniversitenin son sınıflarındaki öğrenciler için olacak. Proje kapsamında 2 farklı eğitim programı katılanlara sunulacak. Programa dahil olanlar, eğitim süresince Koç Holding’in faaliyet içerisinde olduğu birçok farklı sektörden 100’den fazla şirkette kariyer yapma fırsatı yakalayacak.

CTRL+Future projesi, yazılım geliştirme ve veri analitiği alanlarında gençlerin kendini geliştirmesini ve bu konularda uzmanlaşmasını sağlarken Koç’ta kariyer yapma fırsatı sunuyor. Katılmak için bazı şartların bulunduğunu ekleyelim. Bunlar arasında bilişim teknolojileri, mühendislik, istatistik ya da matematik alanlarında son sınıf veya yeni mezun olmak, orta üst seviye İngilizce bilmek gibi şartlar yer alıyor.

Siz de programa katılmak isteyenlerdenseniz buradaki bağlantıya tıklayabilir ve şartları inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Koç’un sitesine baktığımızda ilanın 15 Haziran’a kadar açık kalacağı görülüyor.

5
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
0
0