19
10
6
4
3

Samsung’un en iddialı akıllı telefon serilerinden olan Note serileri, her zaman büyük ve güçlü telefon isteyenlerin tercihi olmuştu. Galaxy Note 2 ile döneminin yıldızı olan cihaz, Galaxy Note 7 ile bazı sorunlarla karşılaşmış olsa da kalemi ve büyük ekranı gibi karakteristik özellikleriyle Samsung’un S serisiyle beraber amiral gemisi olarak kabul edildi.

Bugün sizlere, Samsung’un bu ünlü serisinin dünden bugüne olan sürecini göstereceğiz. Galaxy Note adı altında çıkan telefonları alıp aynı masada incelediğimiz videoda, bu telefonların detaylarından bahsedeceğiz. Samsung Galaxy Note 1 haricindeki tüm seriyi masaya koyduğumuz videoda, döneminin efsane canavar cihazlarını kıyaslayacağız.

Galaxy Note serisinin en çok konuşulan cihazı Note 7’nin piyasalardan toplanıp güvenli hale getirildikten sonra yayınlanan Note Fe Edition’a da yer verdiğimiz videoda, Note ailesine ait bir cihaz almak isteyen kişiler için güzel bir kaynak olacaktır. Note serisini çok seviyor ve gelişimini merak ediyorsanız, yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

19
10
6
4
3
Emoji İle Tepki Ver
19
10
6
4
3