Samsung Watch 6 Classic Tasarımı Ortaya Çıktı: Döndürülebilir Çerçeve Geri Dönüyor!

4
2
0
0
0
Samsung'un önümüzdeki haftalarda tanıtması beklenen Watch 6 Classic'in tasarımı ortaya çıktı.

Akıllı saat sektöründe yükselişini sürdüren Samsung’un Galaxy Watch 6 modellerini temmuz ayının ilk haftasında tanıtması bekleniyor. Fakat cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağı halen netlik kazanmış değil.

Bugünse teknoloji dünyasının popüler sızıntı kaynaklarından OnLeaks’ten Samsung Galaxy Watch 6 serisinden bir modelin tasarımını gösteren en gerçekçi konsept görüntüler geldi. MySmartPrice ile oluşturulan görsellerde Galaxy Watch 6 Classic'in tasarımı büyük ölçüde ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic muhtemelen böyle gözükecek:

samsung galaxy watch 6 classic

Siyah metal gövde ve şimdilik silikon gibi gözüken siyah kordon ile karşımıza çıkan saat, diğer akıllı saatlerden farklı bir tasarım özelliğine de sahip olacak.

samsung galaxy watch 6 classic

1,47 inç büyüklüğünde yuvarlak AMOLED ekrana sahip olacak cihaz, kalın ve döndürülebilir çerçeveye sahip olacak. Galaxy Watch 3 serisine kadar Samsung'un akıllı saatlerinde yer verdiği ancak Galaxy Watch 4 ve 5'te göremediğimiz bu özelliğin yanı sıra cihaz, sağ yanında iki tuşa da yer verecek.

samsung galaxy watch 6 classic

Cihazın arka bölümü ise kullanıcının sağlık verilerini toplayacak sensörlere yer verecek. Bu sensörler, bugüne kadar öğrenilen bilgilere göre vücut kompozisyonu analizi, EKG, kalp atış hızı, uyku takibi ve sıcaklık sensörleri olacak.

samsung galaxy watch 6 classic

Cihazın tasarımının dışına çıkacak olursak, saatin Exynox W980 yonga setine sahip olması bekleniyor. Ayrıca saat, Wear OS 4 işletim sistemi ve One UI 5 Watch arayüzünü barındıracak.

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/galaxy-watch-6-classic-design-leaked-rotating-bezel/
4
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
0
0
0