• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

34
9
2
1
0
RPG türünde bir oyun olan ve size verilen görevleri yaptığınız 'Song of the Myrne: What Lies Beneath', Indiegala oyun platformunda ücretsiz oldu.

Video oyun platformları ücretsiz oyun vermeye doymuyor. Valve'ın Steam platformunda 10 TL'ye satılan 'Song of the Myrne: What Lies Beneath' isimli bir oyun, Indiegala'da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Size verilen görevleri yerine getirmeniz gereken RPG türünde bir oyun olan Song of the Myrne: What Lies Beneath, her ne kadar günümüz oyunlarına göre biraz daha alt seviyede olsa da yine de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yapıt. Dilerseniz lafı uzatmadan oyunu nasıl ücretsiz olarak edinebileceğinize bakalım.

Indiegala'da kısa bir süreliğine ücretsiz olan oyuna sahip olmanız için ilk olarak burada bulunan bağlantıya erişmeniz gerekiyor. Bu bağlantı sizi Indiegala'nın kampanya sayfasına ulaştıracak. Gittiğiniz bağlantıda oyunla ilgili kısa bir bilgi veriliyor ve ekranın alt kısımlarında da mavi bir buton içerisinde 'LOGIN TO ADD YOUR LIBRARY' yazıyor. Buraya tıklayarak ücretsiz sahip olma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Giriş sayfasında Facebook ya da Google hesabınızı kullanabileceğiniz gibi kendi mail adresinizle üyeliğinizi de tanımlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış olan bir durum. Sisteme giriş yaptıktan sonra sizleri otomatik olan kendi kütüphanenizin yer aldığı menülerin olduğu bir sayfaya bırakıyor. Bu noktada oyuna ücretsiz sahip olma işleminiz ise tamamlanmış olmuyor. Yeniden burada bulunan bağlantıyı kullanarak Indiegala'nın kampanya sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra az önce yazan 'LOGIN TO ADD YOUR LIBRARY' yazan kısmın değiştiğini 'ADD TO YOUR LIBRARY' haline dönüştüğünüz göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra oyun, Indiegala kütüphanenize başarılı bir şekilde ekleniyor.

'ALREADY OWNED. GO TO LIBRARY.' şeklinde değişen butona tıkladığınız zaman sizi az önce oturum açtığınız Indiegala'nın kütüphane sayfasına yönlendiriyor. Bu sayfada bulunan 'SHOWCASE LIBRARY' menüsü altında ücretsiz olarak sahip olduğunuz Song of The Myrne: What Lies Beneath oyununu, sizin için uygun olan platformu seçerek indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Not: Indiegala'da hesap açmak istemeyen takipçilerimiz, doğrudan kampanya sayfasından oyunun farklı platformlara ait sürümlerini indirebilirler. Ancak bu durum Indiegala tarafından ücretsiz olarak dağıtılan tüm oyunların sadece kurulum paketlerine sahip olduğunuz anlamına gelir. Oyuna sonraki dönemlerde yeniden erişmek isterseniz bu indirme paketlerini saklamalısınız. Bunun yerine sistemde oturum açarsanız, Indiegala'da sahip olduğunuz oyunların tümü saklanır. Bu da sonraki süreçte oyuna ulaşmanızı kolaylaştırır.
Kaynak : https://freebies.indiegala.com/song-of-the-myrne-what-lies-beneath/?ref=epicbundle
34
9
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
34
9
2
1
0