SteelSeries, Oyun Deneyimini Bir Üst Seviyeye Taşıyacak Yeni Nova Serisi Kulaklıklarını Tanıttı!

7
1
1
0
0
SteelSeries, oyun deneyimini en iyi performans ve ses kalitesiyle birleştiren yeni Arctis Nova serisi kulaklıklarını tanıttı. Kulaklıklar hem oyunculara sundukları konfor özellikleri hem de 360° Uzamsal Ses özelliği ile ön plana çıkıyor.

SteelSeries, oyun sektörüne sunduğu yeni ürünlerle her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz yıllardan itibaren Arctis serisi ile oyuncu kulaklığı sektöründe ilk sırada yer almaya başlamıştı. Arctis serisi, ses kalitesi, tasarım, konfor ve daha birçok özelliği ile oyuncuların en çok tercih ettiği kulaklıklardan biri haline geldi.

SteelSeries, acemi oyunculardan profesyonel e-sporculara, bütçesi dar olanlardan donanımlara çokça para harcayanlara kadar birçok oyuncu için farklı özelliklere sahip ürünler sunuyor. Şirket şimdi de yeni tanıttığı Nova serisi ile oyunculara bütçeleri, oyun tarzları ve kişisel tercihlerine göre farklı seçenekler sunuyor. SteelSeries, yeni kulaklıkları Nova 7, 3 ve 1 ile Arctis Nova’nın çoklu evreninin kapısını oyunculara açıyor.

Oyun deneyimi en iyi performans ve ses kalitesiyle birleştirildi

Nova serisi

SteelSeries, yıllardır süren yenilikçi ve titiz mühendislik çalışmalarından sonra günümüzde hızla gelişen ve değişen oyun dünyasına yönelik yeni adımlar atmaya devam ediyor. Sonar Audio Software tarafından desteklenen yeni Nova serisindeki üç kulaklık, oyun deneyimini en iyi performans ve ses kalitesiyle birleştiriyor. Arctis Nova 7, Nova 3 ve Nova 1 kulaklıkları, ses kalitesi ve yüksek bas sesi ile ilgili çeşitli sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.

Uzun zaman boyunca kulaklık kullanan oyuncuların hem kafa hem de kulak sağlığını düşünen SteelSeries, Nova serisini buna göre tasarladı. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan seri Mac, PC, PlayStation ve Xbox konsolları ile uyumlu şekilde çalışıyor. Ayrıca Nova Acoustic System ile tasarlanan, High Fidelity ses özelliğine sahip, Sonar Audio Software Suite ile güçlendirilmiş Nova serisi oyuncuların en ince ayrıntıyı bile rahatlıkla duymasını sağlıyor.

Nova serisi

Nova serisindeki üç yeni kulaklık, oyunculara olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için üretiliyor. Kulaklıklar, seste olağanüstü bir netlik sunan High Fidelity hoparlör sürücülerine sahip. Ayrıca ses ortamının daha sürükleyici ve net olması için 360° Uzamsal Ses özelliği de mevcut. Oyuncular, profesyonel düzeyde ilk parametrik Ekolayzer’e sahip olan Sonar Audio Software Suite’ten her bir frekansı ayarlayabiliyor.

İşte yeni Nova serisi:

Arctis Nova 7

Nova 7

Nova 7’de bulunan kablosuz kullanım imkanı ve eşzamanlı ses özelliği sayesinde oyuncular, aynı anda iki ses akışını dinleyebiliyor. ClearCast Gen 2’nin yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık, oyunculara en net şekilde iletişim imkanı sağlıyor. Kulaklığın çift yönlü mikrofonu hem sesin en net şekilde gitmesini hem de tasarım açısından kusursuz bir görünüm sağlıyor. 38 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj özelliğine sahip kulaklık, 4 noktadan ayarlanabilen ve nefes alabilen AirWeave Memory Foam yastıklara sahip.  

Arctis Nova 3

Nova 3

Güçlü yapay zeka algoritmaları sayesinde gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Özelleştirilebilir renkteki PrimsmSync RGB’si ile oldukça şık bir tasarıma sahip kulaklık; PC, mobil, Mac, Xbox gibi birçok akıllı cihaz ve konsolla uyumlu şekilde çalışıyor.

Arctis Nova 1

Nova 1

AirWeave Memory yastıklara sahip kulaklık, hafif yapısı ile uzun süreli kullanımlarda oyuncuların sorun yaşamasını engelliyor. ComfortMax sistemiyle oldukça kaliteli ses sunan Nova 1, gürültü engelleme özelliği sayesinde oyunlarda en ince detayın bile duyulmasını sağlıyor. 3,5 mm’lik jaka sahip kulaklık PC, PlayStation, Xbox ve mobil cihazlar başta olmak üzere hemen her cihazla uyumlu şekilde çalışıyor.

7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0