Xiaomi Ürünleri Bundan Sonra PTT Şubelerinde Satılacak

163
39
14
13
2
Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin Türkiye distrübütörlerinden bir tanesi olan "TürkMi", PTT ile iş birliği yaparak yeni bir devir başlattı. Yapılan iş birliği kapsamında PTT şubeleri, Xiaomi ürünlerini satışa sunacak. Şimdilik bazı PTT şubelerinde hayata geçirilen uygulamanın, önümüzdeki beş ay içerisinde 100 PTT şubesine ulaşması planlanıyor. PTT şubelerinde yer alacak ürünler arasında çeşitli akıllı telefon modelleri, Mi Band 3 ve powerbank'ler bulunuyor.

Teknoloji sektörünün son yıllarda yıldızı parlayan isimlerinden bir tanesi olan Xiaomi, Türkiye'de de yoğun bir ilgi görüyor. Şirket hem yenilikçi hem de özgün tasarımlı teknolojik ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Ürünlerinin fiyatlarını makul seviyelerde tutmayı başaran Xiaomi, fiyat politikasıyla da tüketicileri cezbetmeyi başarıyor. 

Xiaomi'nin Türkiye'deki distribütörlerinden bir tanesi olan "TürkMi", PTT ile el ele vererek yeni bir uygulama başlattı. Bu uygulama kapsamında PTT şubelerinde stantlar kurulacak ve Xiaomi'nin çeşitli ürünleri satışa sunulacak. Bu kapsamda satılan ürünlerin tamamı Xiaomi Türkiye garantisi altında olacak.

Xiaomi

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan PTT yetkilileri, iş birliğinin ilk etabında PTT'nin İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep şubelerinde standlar kurulacağını ve bu stantlarda Xiaomi'nin çeşitli ürünlerinin satılacağını açıkladı. Bu iş birliğindeki birincil hedefse 100 farklı PTT şubesinde Xiaomi standı kurmak. PTT tarafından yapılan açıklamalarda "Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan iş birliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz." ifadelerine yer verildi.

PTT ile yaptıkları iş birliği hakkında açıklamalarda bulunan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon, PTT ile iş birliği yapmaktan ötürü mutlu olduklarını ve daha şimdiden PTT'nin İstanbul, Ankara ve Gaziantep'teki şubelerinde satışlara başladıklarını açıkladı. Çon, önümüzdeki beş ay içerisinde bu iş birliği kapsamında PTT'nin çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi stantları açmayı planladıklarını ifade etti.

PTT şubelerinde kurulan Xiaomi stantlarında şimdilik; Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7, Mi Band 3'le birlikte Xiaomi'nin 5.000 ve 10.000 mAh'lık powerbank'lerinin satışa sunulması planlanıyor. İlerleyen dönemlerdeyse ürün çeşitliliğinin artması bekleniyor.

Kaynak : https://hwp.com.tr/ptt-subelerinde-xiaomi-satilacak-119896
163
39
14
13
2
Emoji İle Tepki Ver
163
39
14
13
2