Yeni Jurassic World Filminden Minik Dinozorları Gösteren Set Fotoğrafı

20
5
1
1
0
Jurassic Park serisinin yeni filmi olacak olan Jurassic World: Dominion’dan gelen yeni bir set görüntüsü, yapımda minik dinozorlarla karşılaşacağımıza işaret ediyor.

Günümüzde karşımıza çıkan dinozor imgesinin belleklere kazındığı ve bu dev canlıları insanların tanımasını sağlayan Jurassic Park serisi, serinin son filmi olan Jurassic Park: Dominion ile devam edecek. New York Times’da ekibin uyacağı Covid-19 önlemleri açıklanırken yeni set fotoğrafları da paylaşıldı.

Yeni set fotoğraflarında daha fazla dinozor görüyoruz. En çok dikkat çeken dinozorlar ise minik olanlar oluyor. Kafeslerdeki bebek dinozolara bakarken de maske takıldığı göze çarpıyor. Tabii bunlar set görselleri.

Universal’den yeni fotoğraflar geldi

()

Jurassic World’ün resmi Instagram hesabından paylaşılan görsellerde üç farklı set fotoğrafı yer aldı. Bu görsellerden birinde ses kayıt yapan bir ses elemanı bulunuyor. Diğer karelerden birinde, bir ekip üyesi bebek dinozorları kontrol ediyor. Üçüncü karede ise aktörlerin boş vakitlerini geçirebilecekleri, yeni sağlık ve güvenlik protokollerine uygun Green Zone denilen alan bulunuyor.

Koronavirüs pandemisinden etkilenen filmlerden olan Jurassic World: Dominion’ın çıkış tarihi 11 Haziran 2021 olacak. Filmin başrollerinde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard gibi isimlerin yer alacağı da kesin. 

Yapımın güvenlik önlemleri için yapımcılar oldukça ciddi bir meblağı gözden çıkardı. Alınan önlemler için 9 milyon dolar harcanırken neredeyse her gün testler yapılacağı da açıklandı. Güvenlik rehberi tam 107 sayfa olmasıyla dikkat çekti.

18 bin test yapılacak

jurassic world: dominion

Yapımcılar yapımın herhangi bir sorunla karşılaşmaması için ekibin kalacağı oteli tam 20 haftalığına kiralarken, 18 bin Covid-19 testi de satın aldılar. Filmin çekimleri, ABD’nin şartlarından dolayı İngiltere’de tamamlanacak.

Başka pek çok büyük yapımın da ABD dışında çekimlerine devam etmesi bekleniyor. Görece kısıtlı bir kadroya sahip olan Jurassic World: Dominion, diğer yapımların izlemesi gereken yolu belirleyen büyük yapım olabilir. Filmin bütçesinin 200 milyon dolar olduğunu da belirtelim. 

Kaynak : https://collider.com/jurassic-world-3-new-set-photo-tiny-dinosaurs/
20
5
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
20
5
1
1
0