• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation 5, Amazon’da Yeniden Satışa Çıktı

PlayStation 5, Amazon’da Yeniden Satışta

159
35
13
13
10
PlayStation 5, Amazon’da Yeniden Satışta
Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım’da Türkiye’de satışa çıkmış ve sınırlı sayıdaki stoklar kısa sürede tükenmişti. Amazon Türkiye, konsolu bugün itibari ile stoklarına ekledi.

Yıllardır yolunu gözlediğimiz yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım’da Türkiye’de satışa sunulmuş, stokları kısa sürede bitmişti. Çoğu oyuncu, ilk günlerde Sony Türkiye’yi yeterli stok getirmediği konusunda eleştirse de zaman hızlı geçiyor. 

Şu sıralar yılın son kampanyasını düzenleyen Amazon Türkiye, bu kapsamda PlayStation 5’i yeniden stoklarına ekledi. Eğer PlayStatio 5 almak için bir süredir bekliyorsanız buradaki bağlantıdan ürünün Amazon sayfasına ulaşabilirsiniz

Ayrıca PlayStation 5 inceleme videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz:

PlayStation 5'in etkileyici özelliklere sahip bir konsol olduğu zaten herkes tarafından biliniyor. Ancak yine de bahsetmek gerekirse; bu oyun konsolu ile 4K çözünürlükte 120 Hz oyun oynamak mümkün. AMD Zen 2 işlemciye sahip olan konsol, DDR6 yapıda 16 GB RAM kapasitesiyle de dikkat çekiyor. PS Plus Collection programı ile PlayStation 4 oyunlarının oynanabilmesine imkan tanıyan konsol, beklentileri aşan yükleme hızıyla da oyuncuları kendine hayran bırakmayı başarıyor.

159
35
13
13
10
Emoji İle Tepki Ver
159
35
13
13
10