Monster’dan Hem ANC’li Hem de Bluetooth’lu Oyuncu Kulaklığı: Pusat Wave

5
4
2
0
0
Ülkemizin en büyük bilgisayar ve ekipman üreticilerinden olan Monster, yeni oyuncu kulaklığı Pusat Wave'i tanıttı.

2000 yılında ülkemizde oyuncu bilgisayarları üretme amacıyla kurulan Monster, son yıllarda ürettiği başarılı dizüstü bilgisayarlar ve ekipmanlar ile dikkat çekiyor. Özellikle son birkaç yılda ürettiği oyuncu kulaklıkları, klavyeler, fareler ve kontrolcüleriyle ekipman pazarında da dikkat çeken Monster, geçtiğimiz aylarda yurt dışındaki ismini Tulpar olarak değiştirmişti.

Geçtiğimiz günlerde kendi oyun stüdyosunu kuran Monster, geçtiğimiz günlerde hem ANC’li hem de bluetooth destekli kablosuz oyuncu kulaklığı Pusat Wave’i tanıttı. Gelin hep birlikte kulaklığın özelliklerine ve fiyatına yakından bakalım.

60 saate kadar kullanım süresi

Kulaklığın tasarımına baktığımızda standart bir gaming kulaklığa oldukça benzediğini görüyoruz. Kulaklığın süngerlerinin kulak üstünde durması yerine kulağınızı tamamen sarması da hem ANC’nin performansını hem de uzun kullanımdaki konforu arttırıyor. Qualcomm AptX, Aptx Low Latency ve AptX HD teknolojilerini destekleyen kulaklık, 20-500 Hz aralığında ANC desteğine sahip. Bluetooth 5.1 desteğine sahip olan Pusat Wave, ANC kapalı iken 60 saat kullanım süresi sunuyor. ANC açıkken ise kulaklığı bluetooth modunda 35 saat kullanabiliyorsunuz.

USB Type-C girişine sahip olan ve bu girişten şarj olan kulaklık, 800 maH bataryaya sahip ve bu bataryanın tamamen şarj olması 3 saat sürüyor. Tabii ki şarjınız yokken kulaklığı kablolu bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Kutudan bir sert bir koruma kılıfı ve şarj kablosu ile gelen kulaklığın fiyatı ise 1.499 TL.

5
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
4
2
0
0