• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple'dan Beklenmedik Gelişme: Çevrimiçi Mağazası Kapatıldı

Apple'dan Beklenmedik Gelişme: Çevrimiçi Mağazası Kapatıldı

22
7
7
3
1
Apple, genellikle yeni ürünler ekleyeceği zaman kapattığı çevrimiçi mağazasını bu sabah itibarıyla beklenmedik bir şekilde kapattı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, 25 Mart tarihinde ‘It's Showtime’ adlı bir etkinlik gerçekleştirecek. Bu etkinlik sırasında Apple’ın yeni iPad, iPad mini 5, yeni nesil AirPods’lar ile birlikte bir türlü tanıtılamayan kablosuz şarj cihazı AirPower’ı tanıtması bekleniyor.

Apple, bu sabah saatlerinde ilginç bir şekilde çevrimiçi mağazası olan Apple Store’u kapattı. Web siteye yazılan başlıkta ‘Hemen döneceğiz.‘ denirken, ‘Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin.’ şeklinde açıklama yapıldı. İlginç olan ise bu gelişmelerin zamanıydı.

Apple’ın Apple Store’u erişime kapatması yeni bir gelişme değil. Fakat şirket bunu genellikle yeni ürünlerini Apple Store’a eklerken gerçekleştiriyor. Yani açıklamada bahsedilen söz konusu ‘güncelleme’ muhtemelen iPad, iPad mini 5, AirPods 2’lerin web siteye eklenmesinden ibaret. Ancak bunun neden bir hafta önceden gerçekleştirildiği bilinmiyor.

Kaynak : https://www.macrumors.com/2019/03/18/apples-online-store-goes-down-amid-airpower-and-new-ipad-rumors/
22
7
7
3
1
Emoji İle Tepki Ver
22
7
7
3
1