Apple Türkiye, Bu Akşamki Lansman Öncesi Apple Store'u Erişime Kapattı

32
8
6
4
4
Apple, bu akşam tanıtılması beklenen ürünlerini resmi web sitesine eklemek için Apple Store'u erişime kapattı. Sitenin lansman saatinde yeniden erişime açılması bekleniyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple, bu akşam TSİ 20:00’de Time Flies adlı yeni bir lansman etkinliği gerçekleştirecek ve yeni ürün ve hizmetlerini gün yüzüne çıkaracak. Apple’ın eylül etkinliğinde genelde yeni iPhone’ları görmeye alışık olsak da koronavirüs nedeniyle üretimi ertelenen iPhone 12 modelleri, bu akşam sahne almayacak.

Beklentiler, Apple’ın bu akşamki etkinlikte tasarımı yenilenen bir iPad Air ve yeni nesil Apple Watch Series 6’yı tanıtması; bununla birlikte Apple’ın farklı dijital servislerini tek bir abonelik paketinde bir araya getirecek Apple One’ı duyuracağı yönünde.

Apple: Hemen döneceğiz

hemen döneceğiz

Apple, her lansman etkinliği öncesinde olduğu gibi bugün de çevrimiçi mağazası olan Apple Store’u “Hemen döneceğiz.” diyerek erişime kapattı ve “Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin.” ifadelerini kullandı.

Yukarıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsü, Apple’ın bu akşam tanıtmayı planladığı ürünlerin web siteye eklenmekte olduğunun işareti. Şu an için tam olarak hangi ürünlerin eklendiğini ya da fiyatları bilmek mümkün değil ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni iPad Air ve Apple Watch Series 6, en büyük adaylar konumunda.

Yeni iPad Air, bu akşam tanıtılabilir

ipad air 2020

Bununla birlikte bazı söylentiler; Apple’ın etkinlik sırasında yeni AirTags’ı, AirPods Studio kulak üstü kulaklıkları, yeni HomePod akıllı asistanını ve ARM tabanlı Apple Silicon işlemciye sahip ilk Mac modellerini tanıtabileceğini öne sürüyor.

32
8
6
4
4
Emoji İle Tepki Ver
32
8
6
4
4