Ben Affleck, Batman Rolüne Geri Dönüyor! Hangi Filmde Olacağı Bile Belli...

12
2
2
0
0
Jason Momoa, Aquaman 2'de Batman karakterine hayat verecek oyuncuyu açıkladı. Mamoa'nın Instagram'daki paylaşımı, Batman hayranlarının merak ettiği bir sorunun aydınlatılmasını sağlamış oldu. Ben Affleck, bir kez daha Batman olarak karşımıza çıkacak.

Batman hayranı okurlarımızı heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Dünyaca ünlü oyuncu Jason Momoa, yaklaşmakta olan süper kahraman filmi Aquaman 2'de Batman karakterine hayat verecek oyuncuyu "yanlışlıkla" açıkladı. Mamoa'ya göre daha önce de Batman karakterini canlandıran Ben Affleck, bir kez daha Batman, yani Bruce Wayne olarak karşımıza çıkacak.

2018 yılında vizyona giren Aquaman, küresel çapta 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etmiş ve sinema tarihine adını yazdırmıştı. Hal böyle olunca da Aquaman'in yeni bir filmi üzerinde çalışmalar devam sürdürülüyor ve sinema tutkunları da Batman'in kim olacağını merak ediyorlardı. Jason Mamoa'nın Instagram'daki son paylaşımları ise bu gizemin çözülmesini sağladı.

“Bruce ve Arthur yeniden bir arada"

Jason Mamoa

Instagram'daki paylaşımında “Bruce ve Arthur yeniden bir arada. Seni seviyorum ve özlüyorum” ifadelerini kullanan Jason Mamoa, böylelikle büyük bombayı patlamış oldu. Ancak bu açıklamaya rağmen Warner Bros. ve DC Films cephesinden açıklama gelmedi

Aquaman 2, ilk filmin devamı niteliğinde olacak ve süper kahramanların maceraları, yeni filmde de devam edecek. Jason Mamoa'nın başrol olduğu filmde Patrick Wilson ve Yahya Abdul-Mateen II gibi isimler de yer alacak. Ancak filmin kadrosundaki en dikkat çeken isim Amber Heard. Johnny Depp ile olan davası nedeniyle gündemden düşmeyen Amber Heard, iddialara göre bu filmin kadrosundan kovulmuştu. Ancak Heard'ün sözcüsü, bu iddiaları yalanlamıştı.

Jason Mamoa'nın Instagram'daki paylaşımı:

()

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CgkrXB6P8Qi/
12
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
2
2
0
0