Huawei’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 3 Türkiye’de Satışa Sunuldu

47
16
8
6
4
Huawei, sadece akıllı telefon üretmiyor. Giyilebilir teknolojiler de geliştirmeye devam eden Huawei, kablosuz kulaklığı Freebuds 3’ü Türkiye’de satışa sundu.

Huawei, akıllı telefonların yanında akıllı saat, kablosuz kulaklık gibi teknolojiler de geliştirip, üretmeye devam ediyor. Huawei’nin yeni nesil kablosuz kulaklığı Freebuds 3, Türkiye'de satışa sunuldu.

Huawei Freebuds 3, kullanıcıların yüksek konforla saatlerce kullanacağı şekilde yeniden tasarlandı. Freebuds 3, parlak siyah ve parlak beyaz şeklinde iki renk seçeneği ile beraber kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Huawei Freebuds 3

FreeBuds 3’ün en göze çarpan özelliği, gürültü engelleme teknolojisi. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması ve aerodinamik mikrofon kanalı sayesinde Huawei Freebuds’la telefon görüşmesi yapan insanların sesi, karşı tarafa çevredeki gürültülerden ayrılmış şekilde gidiyor. Gürültü azaltma teknolojisi aynı zamanda kulaklıktan gelen seslerin dinlenmesinde de çevre gürültüsünü engelliyor.

Huawei Freebuds 3, Bluetooth 5.1 teknolojisi ile güvenilir ve hızlı bir Bluetooth bağlantısı sunuyor. Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı, 356MHz ses işlemcisi sayesinde iyi bir ses deneyimini kullanıcılarına sunuyor. 

Huawei Freebuds 3

Freebuds 3, kablosuz şarj desteği sayesinde hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen telefonlarla şarj edilebiliyor. Huawei’nin kablosuz kulaklığı tek şarjla 4 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, şarj kutusu ile beraber 20 saat kullanılabiliyor. Kulaklık, USB Type C bağlantısı ile bir saatten daha kısa süre içerisinde yüzde yüz şarj olabiliyor. 

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı Freebuds 3, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei Freebuds 3, 1099 TL fiyatla raflardaki yerini aldı.

Kaynak : https://www.bolgegundem.com/huawei-freebuds-3-turkiyede-satisa-sunuldu-1087132h.htm
47
16
8
6
4
Emoji İle Tepki Ver
47
16
8
6
4