Ölümden Dönen Marvel Yıldızı Jeremy Renner'ın Geçirdiği Kazanın Detayları Açıklandı: El Frenini Çekmeyi Unutmuş!

129
9
8
3
0
Ünlü aktör Jeremy Renner'ın kar kürerken kaza geçirmişti. Renner'ın kazası hakkında detaylar bugün paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırdığı Hawkeye karakteriyle hafızalara kazınan Jeremy Lee Renner, geçtiğimiz günlerde ciddi bir kaza geçirmişti. Yoğun bakıma kaldırılan aktör, bugün tedavisine devam ederken geçirdiği kazanın detayları da paylaşıldı.

Resmî belgelere yansıyan detaylara göre kaza, Renner'ın yeğenini kurtarmaya çalıştığı sırada meydana geldi. Renner, kar küreme aracı altında kalmak üzere olan yeğenini kurtardı, fakat aracın altına girmekten kurtulamadı.

Kar küreme aracı kaymaya başlamış, yeğenine doğru geliyordu:

jeremy renner

Paylaşılan detaylara göre paletli kar küreme aracı, yanlamasına doğru kaymaya başlamıştı. Araç, Jenner'ın yeğeninin üzerine doğru geliyordu. Jenner, durumu görerek yeğenini kurtardı, fakat aracın altında kaldı.

Aracın kaymasına neden olan şey ise Jenner'ın kar küreme aracının el frenini çekmemesiydi. Polis raporuna göre olay, el freni çekili olsaydı yaşanmayacaktı.

Neler yaşandı?

Jeremy Lee Renner'ın kar kürerken kaza geçirdiği açıklanmıştı. Aktör adına konuşan bir sözcü, Renner’in kaza sonrasında durumunun kritik ancak stabil olduğunu paylaşmıştı. Jeremy’nin kaza yerinden helikopterle alındığı ve hastaneye götürüldüğü öğrenilmişti.

Göğüs travması geçirmiş, yoğun bakıma kaldırılmıştı:

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamalarda Renner'ın kazası hakkında ilk bilgiler gelmişti. Yetkililerin açıklamalarına göre Renner, evinin yolunu karlardan temizlemek için kar temizleme aracını kullanıyordu. Fakat araç, kaza sonucunda kontrolden çıkmış ve Renner'ın bacağının üstünden geçmişti.

Aracın kontrolden nasıl çıktığı bilinmezken, Renner'ın bu kaza sonucunda göğüs travması ve yaralanmalar geçirdiği paylaşıldı. Renner'a ilk müdahale, 1 Ocak sabahı yerel saat ile 09.00'da yapıldı.

Komşulara göre Renner, kaza sonrasında çok yüksek miktarda kan kaybetmişti. Ayrıca olay yerine gelen sağlık görevlilerinden önceki ilk müdahale, bir doktor olan komşu tarafından yapımış ve kan kaybının önlenmesi için bacağına turnike uygulanmıştı.

Jeremy Renner'dan sevindiren paylaşım gelmişti:

()

Renner'ın durumu milyonlar tarafından yakından takip edilirken, kendisi hastane odasından bir paylaşım yaptı. Renner, "Nazik sözleriniz için hepinize teşekkür ederim. Şu an yazamayacak kadar kötüyüm. Ama hepinize sevgiler gönderiyorum." açıklamasına yer verdi.

129
9
8
3
0
Emoji İle Tepki Ver
129
9
8
3
0