• Anasayfa
  • Sinema
  • Robert Downey Jr'dan Duygusal Avengers: Endgame Paylaşımı

Robert Downey Jr.’dan Gözleri Dolduran Avengers: Endgame Paylaşımı

187
8
7
3
2
Marvel filmlerinde Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr, Avengers: Endgame filmi ile ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.

Avengers: Endgame, muhtemelen dünya tarihinde 3 milyar dolar ciroya ulaşan ilk film olacak. Marvel Sinematik Evreni (MCU)’nun ilk filminden bu yana Iron Man/Tony Stark karakterine can veren ünlü oyuncu, oldukça duygu yüklü bir paylaşımda bulundu.

Gönderi filmle ilgili spoiler içeriyor, yani filmi hala izlemediyseniz ve bir şekilde spoiler yememeyi başardıysanız sizi tebrik ediyor ve diğer haberlerimize bakmaya davet ediyoruz.

Kazara ekranı kaydırmanız, farenin fazla gitmesi, parmağınızın fazla kayması gibi durumlara karşı buraya birkaç satır daha yazı yazalım. Lorem ipsum dolor sit. Büyük bir gizlilikle korunan filmin spoiler yasağını geçtiğimiz günlerde Russo kardeşler kaldırdıklarını açıklamıştı. Yine de ne olur ne olmaz.

Buraya geldiyseniz Robert Downey Jr.’ın canlandırdığı Iron Man’in Thanos ile olan mücadelesinin nasıl sonlandığını hepiniz biliyorsunuz demektir. Filmin son bölümündeki büyük savaş sahnesi, Captain Marvel’in gelişi dışında gayet iyiydi. (Captain Marvel sahnesinde karakterin girişini görkemli hale getirmek isteyen Russo kardeşler giriş sekansını gereğinden uzun tutmuştu ve oyuncuların reaksiyonlarını, seyirciyi harekete geçirecek doğallıkla verememişti.) Ancak sahnenin ve filmin finalinin yıldızı Tony Stark/Iron Man oldu.

Iron Man ile Spider-Man arasında özel bir bağ olduğu, serinin takipçileri tarafından biliniyor. Tony, Peter için üçüncü baba figürü olmuştu. Iron Man’in Marvel Sinematik Evreni’nden (en azından bildiğimiz kadarıyla) ayrılmış olmasından en çok etkilenen karakterler arasında Peter Parker da yer alıyor.

()

Robert Downey Jr, Instagram hesabından paylaştığı kamera arkası videosu ile duygulandırdı. Videoda iki karakterin film içinde karşılaşmaları gösteriliyor. Ayrıca aktörlerin becerilerine de ayrı bir saygı duymayı sağlıyor. Garip yeşil kıyafetlerin ve sağında solunda işaretçiler bulunan kostümlerin içinde role girebilmek oldukça büyük başarı.

11 yıl boyunca MCU’nun ana karakterleri arasında yer alan Tony Stark’ı özleyeceğimiz ise kesin. Umalım da yerine gelecek kahramanlar karakterin boşluğunu doldurmayı başarabilsin.

Kaynak : https://mashable.com/article/robert-downey-jr-avengers-endgame-tom-holland-instagram/
187
8
7
3
2
Emoji İle Tepki Ver
187
8
7
3
2