Samsung, Yapay Zekâ ile Donattığı Bugüne Kadarki En Gelişmiş Çamaşır Makinesini Duyurdu: Bespoke AI Combo

6
2
0
0
0
Samsung, kurutma işlevi de bulunan yeni çamaşır makinesi "Bespoke AI Combo"yu duyurdu. Samsung'un bugüne kadar ürettiği en gelişmiş çamaşır makinesi olan Bespoke AI Combo, yapay zekâ özelliklerine de sahip.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'dan dikkat çekici bir hamle geldi. Şirket, bugüne kadarki en gelişmiş çamaşır makinesi "Bespoke AI Combo"yu duyurdu. Yapay zekâ ile donatılan çamaşır makinesi, dikkat çekici özelliklere sahip. 

25 kilogramlık kapasitesi ile en geniş aileler için bile ideal olan çamaşır makinesi, 4.3 inç boyutlu dev bir dokunmatik ekranla donatıldı. Ayrıca Bixby desteğine de sahip olan çamaşır makinesi, sesli komutlar ile kullanılabiliyor. Öte yandan; kurutma özelliğine de sahip olan makine, 15 kilograma kadar çamaşırlar için bu işlevi çalıştırabiliyor. Ancak Bespoke AI Combo'nun tüm bunlardan daha iyi özellikleri de bulunuyor.

Bespoke AI Combo, yapay zekâ destekli özelliklerle donatıldı

Samsung Bespoke AI Combo çamaşır makinesi

Samsung'un yeni çamaşır makinesi, yapay zekâ destekli bir dizi özellikle donatıldı. Bu özellikler arasında çamaşır türüne, ağırlığa ve leke gücüne göre kişiselleştirilmiş programlar oluşturulması, deterjan ile köpük miktarının otomatik olarak ayarlanması gibi şeyler bulunuyor. 

Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre Bespoke AI Combo'yu satın almak isteyen bir tüketicinin 2.700 dolar ödeme yapması gerekecek. Güney Kore'de satışa sunulan ürünün diğer ülkelere ulaşıp ulaşmayacağı şimdilik belli değil.

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/samsung-bespoke-ai-combo-washing-machine-launched-ai-korea/
6
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
0
0
0