Samsung'dan Apple'a Misilleme: Galaxy S23'e Yeni Renk Seçeneği Geliyor!

83
9
2
1
1
Samsung'un Galaxy S23 için yeni bir renk seçeneği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu renk, limon sarısı olarak karşımıza çıkacak ve muhtemelen Türkiye'ye de gelecek.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 ailesi ile ilgili dikkat çeken bir karara imza attı. Samsung Hindistan'ın sosyal medya hesaplarında, Galaxy S23 ailesini ima eden bir görüntü paylaşıldı. Bu görüntü, Samsung Galaxy S23 için yeni bir renk seçeneğinin yolda olduğunun düşünülmesine neden oldu.

Samsung Hindistan, "Destansı bir şeye canlandırıcı bir dokunuş. Yakında..." ifadesini kullanarak paylaştığı tweetinde limon sarısı renk gösterdi. Bu rengin ülkede satılan Galaxy S23 Ultra modellerinde zaten satışta olması, Galaxy S23 ile Galaxy S23+ için yeni bir renk seçeneğinin yaklaşmakta olduğunun anlaşılmasını sağladı. Bazı kaynaklara göre limon sarısı renkli Samsung Galaxy S23, önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek.

İşte Twitter'daki o paylaşım:

Samsung Galaxy S23

Hatırlayan okurlarımız vardır; ABD merkezli teknoloji devi Apple da bundan kısa bir süre önce limon sarısı renkli iPhone 14'ü piyasaya sürmüştü. Samsung'un Galaxy S23 hamlesi, buna bir misilleme olarak düşünülebilir. Üstelik sadece Hindistan değil, aralarında Türkiye'nin de olduğu pek çok ülkede bu akıllı telefon varyantının satıldığını görebiliriz. Peki limon sarısı iPhone 14 nasıl görünüyordu?

iPhone 14'ün yeni renk seçeneği işte böyle görünüyor:

iPhone 14

Bu arada; Samsung Galaxy S23'ün yeni renk seçeneğinin farklı bir fiyat etiketine sahip olması gibi bir olasılık üzerinde durulmuyor. Yani telefon, aynı fiyattan satın alınmaya devam etti.

Limon sarısı Samsung Galaxy S23 muhtemelen böyle görünecek:

Samsung

Kaynak : https://twitter.com/SamsungIndia/status/1654372858326335488
83
9
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
83
9
2
1
1