• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Note 7 Lansmanında Apple ile Dalga Geçti

Samsung, Note 7 Lansmanında Apple ile Dalga Geçti

0
0
0
0
0
Samsung, Note 7 Lansmanında Apple ile Dalga Geçti
Samsung bir geleneği bozmayarak Galaxy Note 7 lansmanında iPhone 7 ile alay etti.

Son dönemin en başarılı akıllı telefonlarından biri olan Galaxy Note 7, iki gün önce New York’ta düzenlenen basın toplantısıyla birlikte tanıtılmıştı. Her lansmanda olduğu gibi gelenek bozulmadı ve Samsung, Apple ile alay etmeden duramadı.

İris tarayıcı gibi önemli teknolojik yenilikleri hayatımıza sokan Note 7’ye karşı iPhone 7’nin yenilik olarak kulaklık girişini kaldırması elbette Samsung için alay konusu oldu.

Samsung Electronics America Başkan Yardımcısı Justin Denison, Galaxy Note 7’nin basın toplantısında sahneye çıktığında “Galaxy Note 7’de ne var biliyor musunuz? Söylüyorum, sadece bir kulaklık girişi.” diyerek Apple’ın adını ağzına almasa da Apple’ın iPhone 7’de 3.5mm’lik kulaklık girişini kaldırmasına gönderme yaptı. Ancak görünüşe göre Denison, sahnedeki göndermesinden sonra beklediği reaksiyonla karşılaşmadı ve sadece bazı kişilerden alkış alabildi. (Bizim TV programındaki teyzeleri götüreceklerdi aslında lansmana, bak nasıl alkış kopuyor)

Tabii büyük ihtimalle Apple da bunun altında kalmayarak iPhone 7 lansmanında Samsung’a gönderme yapacak. İki marka arasındaki atışmalar sürerken yıl sonunda üst segmentte Apple’ın mı yoksa Samsung’un mu kazandığını hep birlikte göreceğiz.

Denison’ın Note 7 lansmanında Apple’a yaptığı göndermeyi aşağıdan izleyebilirsiniz:

BONUS

İsterseniz Youtube kanalımızda yayınlanan "Çift Kameralı iPhone 7 mi? İris Tarayıcılı Note mi?" anketimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.macrumors.com/2016/08/02/samsung-mocks-apple-headphone-jack-removal/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0