• Arma 3, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oldu

Arma 3, Steam'de Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oldu (İndirimli Satın Alma Fiyatıyla)

33
17
2
1
0
Yeni bir kampanya düzenleyen Steam, FPS türünün en popüler örneklerinden Arma 3'ü ücretsiz olarak sunuyor. 4 gün boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında oyunseverler, Arma 3'e sahip olmak istediklerinde de oyunu yüzde 70 indirimle satın alabiliyorlar.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Şirketin yeni kampanyası, FPS oyunları denildiğinde akıllara gelen ilk oyunlardan bir tanesi olan Arma 3'ü içeriyor. Steam, Arma 3'ü hem kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor hem de beğenen oyunseverlerin oyuna sahip olabilmeleri için büyük oranlarda indirim uyguluyor.

2013 yılında piyasaya sürülen Arma 3, pek çok özelliğe sahip olan ve çevrimiçi oynayabileceğiniz asker temalı bir oyun. Geliştirici ekip, oyun piyasaya sürüldüğünden beri çalışmalarını sürdürmeye devam etti ve onlarca mod, ek paket yayınladı. Hal böyle olunca da oyunseverler, 7 yıllık bir geçmişe sahip olan bir oyunu bugün bile severek oynayabiliyorlar.

Arma 3, hafta sonu boyunca Steam'de %70 indirimli

Arma 3

Arma 3, 20'den fazla aracın ve 40 çeşit silahın olduğu bir oyun. Ancak oyunun en dikkat çekici noktası, sınırsız içeriğin üretilebiliyor oluşu. Öyle ki oyunseverler, Arma 3'te kendi projelerini oluşturabiliyorlar ve oyunu bu bağlamda dizayn edebiliyorlar. Bu projeler ek paketlerle de desteklendiğinde, ortaya muhteşem bir oyun çıkmış oluyor.

 Steam'in kampanyası kapsamında Arma 3'ü, önümüzdeki 4 gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebiliyorsunuz. Eğer bu süreç içerisinde Arma 3'ü satın almaya karar verirseniz, şu an için yüzde 70 oranındaki indirimden faydalanabiliyorsunuz. Böylelikle 75 TL karşılığında satın alabileceğiniz Arma 3, indirim kapsamında 22.50 TL'ye satın alınabiliyor.

Arma 3'ü hafta sonu boyunca ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz

Arma 3

Steam'in Arma 3 kampanyası, sadece oyunun kendisini içermiyor. Belirtilen süreç içerisinde Arma 3'ün onlarca ek paketini de indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Steam, Arma 3'ün toplu ek paketlerini yüzde 55, yüzde 65 ve yüzde 73 gibi değişken oranlarda indirimli olarak sunuyor. Bu bağlamda Arma 3'ün "Ultimate Edition" isimli ek paketini, yüzde 65 indirimli olarak 107 TL'ye satın alabiliyorsunuz.

Eğer sizler de önce Arma 3'ü deneyimlemek, ardından da satın almak isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Söz konusu bağlantı sizleri, Arma 3'ün Steam sayfasına ulaştıracaktır. Eriştiğiniz sayfada bulunan "Oyunu Oyna" butonuna tıkladığınız zaman Arma 3, doğrudan indirilmeye başlayacaktır. İndirme işlemleri bittikten sonra Arma 3'ü dört gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebileceksiniz.

33
17
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
33
17
2
1
0