Adam Driver ve Matt Damon’ın ‘VS’ Atacağı The Last Duel’dan İlk Fragman Geldi

1
1
1
0
0
Matt Damon, Adam Driver ve Jodie Comer’ın başrolü paylaştığı The Last Duel’ın ilk fragmanı bugün yayınlandı. Orta Çağ Fransa’sının son resmî düellosunu konu alan film 15 Ekim tarihinde vizyona girecek.

Matt Damon, Adam Driver ve Jodie Comer’ın başrolü paylaştığı The Last Duel’dan ilk fragman bugün geldi. Bir kitlenin aklına Kylo Ren olarak kazınmış Adam Driver ve Good Will Hunting filmiyle yıldızı parlayan Matt Damon’un düellosunda kılıçlar çekildi.

Entrika dolu bir olaylar silsilesinden sonra rakip haline gelen iki arkadaşa odaklanan The Last Duel, hem oyuncu kadrosu hem de yapımcı kadrosunun zenginliğiyle şimdiden dikkat çekti. Bugün yayınlanan fragman, yaklaşmakta olan çıkış tarihine ilerlerken heyecanı yeniledi.

Tarihi doğruluğuyla belgesel niteliği taşıyor

the last duel

Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer, Ben Affleck ve Sam Hazeldine gibi isimleri oyuncu kadrosunda bulunduran The Last Duel, 14. yüzyıl Fransa’sında geçiyor. Yönetmen koltuğunda tam 6 Oscar adaylığı almış Ridley Scott’un yer aldığı filmin senaristliğini ise Nicole Holofcener, Ben Affleck ve Matt Damon paylaşıyor. Senaryo kaleme alınırken ise ‘The Last Duel: A True Story of Crime, Scandal, and Trial by Combat in Medieval France’ adlı kitaptan destek alınmış.

Gerçek olaylardan yola çıkılarak yazılan konu, fazla ayrıntı ve spoiler içermeden anlatacak olursak şu şekilde: Jean de Carrouges ve Jacques Le Gris, bir tecavüz iddiasından dolayı karşı karşıya geliyor. Kral 6. Charles, olayı dinledikten sonra ikilinin ölümüne düelloya çıkmasına karar veriyor. Bu düello, Fransa’nın devlet tarafından yürütülen son düellosu olarak tarihe geçiyor. 

The Last Duel, 15 Ekim tarihinde vizyona girecek. Film hakkında ufak tefek bilgiler almakla sorununuz yoksa aşağıdan bugün yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

The Last Duel fragmanı:

Kaynak : https://variety.com/2021/film/news/matt-damon-adam-driver-last-duel-trailer-1235023701/
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0