Bentley, Audi, Porsche ve Dahası... TMSF, İhale ile Lüks Otomobil Satışı Gerçekleştirecek

2
1
0
0
0
TMSF, tasfiye hâlindeki 6 evim şirketine ait 20 otomobili ihale ile satışa sunacak. 6 Haziran'da gerçekleştirilecek ihalede Porsche, Bentley, Audi ve BMW gibi lüks araçlar da bulunuyor.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), yeni bir ihale düzenleyeceğini açıkladı. Kurumun açıklamasına göre tasfiye hâlindeki 6 "evim" şirketine ait araçlar satışa sunulacak. 6 Haziran'da gerçekleştirilecek ihaleye hazırlanan şartnameye uygun olan herkes katılabilecek.

6 tasarruf finansman şirketine ait 20 araç arasında lüks modeller de bulunuyor. TMSF'nin açıklamasına göre Bentley, Porsche, Mercedes, Audi ve BMW gibi markalara ait otomobiller, Perşembe günü düzenlenecek ihalede satılacak.

Araçlar hangi firmalara ait?

evim şirketlerinin arabaları satılacak

TMSF'nin internet sitesindeki bilgilere göre Finansevim'e ait bir adet Fiat Egea, Yaşamevim'e ait aralarında INFINITI FX37'nin de bulunduğu 7 adet otomobil, Hedefevim'e ait aralarında Bentley Continental GT Speed'in de bulunduğu 9 adet otomobil, İktisatevim'e ait bir adet Skoda SuperB, Tasarruf'a ait bir adet Renault Megane ve Morevim'e ait bir adet Peugeot Combi satışa sunulacak.

Eğer siz de TMSF'nin 6 Haziran'da düzenleyeceği lüks otomobil ihalesine katılmakla ilgileniyorsanız buradaki bağlantı üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.cnnturk.com/ekonomi/tmsfden-luks-arac-satisi-2120184
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0