40
16
5
5
3

Yüzyıllardır iPhone cihazları Amerika'ya gidip almak daha ucuza mal oluyor der dururduk ama hiç kalkıp deneme fırsatımız olmadı. Biz de şimdi oturduk sizler için hesap yaptık. 

Bir ay sonra yola çıktığımızı varsayarak uçak biletlerimizi belirledik, vize pasaport işlerini hallettik, gittik telefonu aldık. ülkemize döndük. Ülkemize dönünce de bi kayıt işlemlerin hallettirdik. Elimizde olan cihazı artık tepe tepe kullanabiliriz. Peki Apple'ın en iyisi ve en yenisi bize ne kadara mal oldu? Türkiye'den almakla ABD'den almayı kıyasladığımızda ortaya çıkan sonuç bizi tatmin etmedi ama bu sırada yaşanacak deneyimler paha biçilemez onu da söylemeden etmeyelim.

Elimizde FaceID'li, çerçevesiz ekranlı (çentik hariç) iPhone X'imiz duruyor. Peki bize ne kadara mal oldu? Ortalama 6.588 Liraya iPhone X aldık ve bir de ABD görüp geldik. Türkiye'den alsaydık bunu muhtemelen 6.000 lira civarı bir fiyat ödeyecektik. Tercih sizin, siz olsanız ne yapardınız? Videonun sonundaki ankete katılmayı unutmayın. İyi seyirler!

40
16
5
5
3
Emoji İle Tepki Ver
40
16
5
5
3