Margot Robbie ve Ryan Gosling'li Barbie Filminden Fragman Paylaşıldı [Video]

3
2
2
1
0
Margot Robbie ve Ryan Gosling'li Barbie Filminden Fragman Paylaşıldı [Video]
Margot Robbie ve Ryan Gosling'in başrolde yer alacağı Barbie filminden fragman geldi. Fragman, filmin nasıl bir konuya sahip olacağını bizlere gösteriyor.

2023 yılının en çok filmlerinden biri olan Barbie’den ilk uzun fragman nihayet geldi. Warner Bros., resmi hesaplarından ilk olarak 1959 yılında çıkan ve zamanla ikonikleşen Barbie bebeklerden ilham alan filmin fragmanını bizlerle buluşturdu.

Yeni fragman Margot Robbie’nin ve Ryan Gosling’in başrolde yer alacağı filmin konusuna ilk kez detaylı bir şekilde bakış atmamızı sağlıyor. Film, 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek.

İşte Barbie’nin fragmanı

2 dakika 41 saniye uzunluğundaki fragman, Barbie’nin (Margot Robbie) Barbie Land isimli dünyadan çıkarak gerçek dünyaya yolculuk yapacağını ortaya koyuyor. Özelliklerini kaybetmeye başlamasının ve adeta varoluşsal bir krize girmesinin ardından bu yolculuğa çıkan Barbie’ye Gosling’in canlandırdığı Ken de eşlik ediyor.

Barbie’nin yönetmen koltuğunda üç kez Oscar’a aday olmuş, Lady Bird ve Little Women gibi filmlerin arkasındaki isim Greta Gerwig oturuyor. Gerwig’in, Marriage Story’nin yönetmenliğini üstlenmiş eşi Noah Baumbach ile birlikte filmi kaleme aldığını ekleyelim.

Barbie filminin kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi. Robbie ve Gosling dışında Will Ferrel, Connor Swindells, Nicola Coughlan, Emmeral Fennel, Kate McKinnon, Michael Cera, Helen Mirren, John Cena, Emma Mackey, Simu Liu ve daha birçok isim yapımda yer alıyor.

3
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
2
1
0