En Ucuz Benzinin Nerede Olduğunu Gösteren Uygulama BenzinLitre, Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı

63
6
2
1
0
En Ucuz Benzinin Nerede Olduğunu Gösteren Uygulama BenzinLitre, Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı
Türkiye'nin en büyük akaryakıt uygulamalarından olan BenzinLitre, faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. En yakın akaryakıt istasyonundan güncel fiyatlara kadar birçok konuda hizmet veren uygulama, bu gelişmeyi sosyal medyadan yaptığı bir açıklamayla duyurdu.

Akaryakıt fiyatlarının adeta uçtuğu şu günlerde birçok insan güncel fiyatları kontrol etmek için farklı yollara yöneliyordu. Bunlardan biri de 2018 yılında kurulan ‘BenzinLitre isimli uygulamaydı. Uygulama, dört yıl içinde 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşarak Türkiye’nin en popüler akaryakıt hizmetlerinden biri hâline gelmişti.

Tüm markaları tek bir yerde toplayan BenzinLitre, en yakın akaryakıt istasyonundan güncel fiyatlara, istasyonların özelliklerinden anlık zam ve indirim haberlerine kadar tüm detaylara yer veriyordu. Ancak bugün uygulamanın kullanıcılarını üzecek bir gelişme yaşandı.

BenzinLitre, operasyonlarını durduruyor

BenzinLitre, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada faaliyetlerini bugün itibarıyla durdurduğunu duyurdu. Kullanıcıların bildirimlerini kapatabileceğini söyleyen uygulama, açıklamalarını ‘Bir zamanlar Türkiye’nin En Popüler Akaryakıt Uygulaması’ ifadeleriyle bitirdi. Ayrıca şartlar uygun olursa gelecekte tekrar kullanıcılarla buluşmak istedikleri de eklendi. Uygulamanın tam açıklaması ise şu şekildeydi;

“Sevgili BenzinLitre kullanıcıları, yol arkadaşlarımız, 2018 yılı başlarında “Türkiye’deki tüm akaryakıt & elektrik istasyonlarının güncel fiyatlarına, tesis özelliklerine, açık olup olmadığına ve hatta çay ikramı olup olmadığına tek bir mobil uygulama üzerinden ulaşsak nasıl olur?” diye bir yolculuğa başladık. Geçtiğimiz yıllarda, sizlerin de desteğiyle beraber, kocaman bir aile olduk. Bugün itibariyle görevden affımızı istiyoruz.

5 yıldır gelen zam bildirimlerine birlikte üzüldük, indirim ihtimallerine birlikte sevindik. Sosyal medya hesaplarımızda “Admin zam var mı?” diye her gün sordunuz. Çok sağ olun. Çıkardığımız projeler, işbirliklerimiz ve aldığımız ödüller ile akaryakıt sektörü ve girişim ekosistemine sağladığımız katkıdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Akaryakıt fiyatlarının dinamik olarak değiştiğini, akaryakıt kalitesinin belirli bir standartta olduğunu milyonlara duyurmanın bilinci içerisindeyiz.

Bugüne kadar bize destek olan partnerlerimize, İTÜ Çekirdek ailesine ve 1 Milyon’dan fazla BenzinLitre kullanıcısına yolculuğumuzu unutulmaz kıldığı için çok teşekkür ederiz.

Gelecekte uygun şartların oluşması halinde tekrar sizlerle olmayı canı gönülden isteriz. Fakat bugün itibarıyla BenzinLitre olarak operasyonlarımızı durduruyoruz. Bildirimleri kapatabilirsiniz.

2022 yılı itibarıyla gerçekleşen zam ve indirim sayısını yayınlayamayacağız.

Bir zamanlar akaryakıt sektörünün en popüler uygulaması : BenzinLitre”

63
6
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
63
6
2
1
0