Binance, Türkiye'de Bir Günde Kaç Milyon Dolarlık İşlem Yapıldığını Açıkladı

4
3
2
0
0
Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez, dünyanın en büyük kripto para borsasının Türkiye operasyonları ile ilgili açıklamalarda bulundu. 2022'de neler yaptıklarını anlatan Dönmez, 2023 ile ilgili planlarını da açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'in Türkiye ayağı olarak hizmet veren Binance Türkiye, geride bırakmak üzere olduğumuz 2022 yılındaki çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez tarafından yapılan açıklamalarda, Binance'in Türkiye ile ilgili gelecek planlarına da değinildi.

Biz, Türkiye’nin blok zinciri alanında ‘bölgede bir merkez’ haline gelmesini istiyoruz” diyen Dönmez, Binance Türkiye kullanıcı sayısının 2022 yılı boyunca önemli oranda arttığını, bu artışın 2023'te devam edeceğini söyledi. Borsanın günlük işlem hacmi ile ilgili de konudan Mücahit Dönmez, Binance Türkiye'de 24 saatlik işlem hacminin 250 milyon dolar seviyelerinde olduğunu belirtti.

Kendinize hemen bir Binance TR hesabı açıp kripto para yatırımı yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

"Türkiye yatırımlarımız sürecek"

Binance Türkiye

*Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez.

Binance Türkiye faaliyetlerine iki yıl önce başladı. Bu kadar kısa sürede önemli bir başarı grafiği elde ettik. Türkiye, blokzincir ekosistemi açısından çok büyük potansiyel barındırıyor. Ülkemiz, Binance içinde en önemli ülkeler arasında yer alıyor. İçinde bulunduğumuz hızlı dijitalleşme döneminde hayatımıza giren Web3, kripto ve blokzincir yeni kavramlar olmalarına rağmen Türkiye her teknolojik süreçte olduğu gibi bu kavramlara da hızla adapte oldu. Biz de Binance Türkiye olarak; ülkemizdeki kullanıcılarımız ile ilişkilerimizi ve kullanıcı potansiyelini daha da artırmak için heyecanlıyız. Web3 sürecinde paradigma değiştiren bir şirket olarak Türkiye’de de buna öncülük ettiğimiz için gurur duyuyoruz.” şeklinde konuşan Mücahit Dönmez, "Türkiye pazarına yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz. Bu kapsamda yeni projelerimizi destekleyici planlarımızı 2023 yılında gerçekleştireceğiz.” dedi. 

Mücahit Dönmez'in değindiği konulardan bir tanesi de finansal okuryazarlıktı. Bu konuyla ilgili olarak Türkiye'de çeşitli iş birlikleri yaptıklarını söyleyen CEO, şu ifadeleri kullandı: Finansal okuryazarlık konusunu çok önemsiyoruz. Bu anlamda üniversiteler ile yürüttüğümüz iş birlikleri neticesinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ve farklı etkinliklerle 30 bini aşkın kişiye ulaştık. Bu bağlamda 2022’de, Türkiye’deki Web3 etkinliklerimize yaklaşık 6 bine yakın öğrenci katıldı. Ayrıca blockchain ve Web3 teknolojileri konularında kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri için ‘Binance Internian’ staj programını başlattık...

Siz de dünyanın en büyük kripto para borsasındaki yerinizi almak isterseniz buraya tıklayıp, kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

4
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
2
0
0