Cyberpunk 2077'yi Kediler İstila Etti: Oyunu Kedi Cennetine Çeviren Modlar Yayınlandı

14
3
0
0
0
Cyberpunk 2077 oyuncuları, oyunda neredeyse hiç kedi ya da köpek görmediklerini şimdiye kadar fark etmedilerse bile, şimdi düşününce bir aydınlanma yaşayacaklardır. Ancak iki yeni mod bu durumu değiştiriyor ve Night City'yi bir kedi cennetine dönüştürüyor.

Son yılların iyisiyle kötüsüyle en çok tartışma yaratan oyunlarından biri hiç şüphesiz Cyberpunk 2077 oldu. Çıkar çıkmaz topa tutuldu, hayal kırıklığı yarattı. Ardından gelen güncellemelerle yeniden dikkatleri üzerine topladı ve içine girdiğimiz evreniyle öyle ya da böyle kendini sevdirdi.

Ancak oyunda belki de şimdiye kadar dikkatinizi çekmemiş olan detaylardan biri, oyunda neredeyse hiç hayvan olmayışı. Aslında şehirde az sayıda kedi var ancak bunlar da sahipsizler çünkü kedi sahibi olmanın yüksek vergileri var. Oyunda etkileşime girdiğimiz tek bir hayvan var ve Nibbles isimli bu kedi bir yan görev sonucu V'nin evinde kalmaya başlıyor.

Tek kedi yetmez diyenler için oyuna dört farklı kedi ve özelleştirme getiren iki yeni mod geliştirildi

Modlardan ilki, V'nin satın alabileceği apartmanların her biri için bir kedi getiriyor. Nali isimli kedi, V'nin The Glen'deki evinde yaşıyor, Leia Corpo Plaza arazisinde, Jack, Motel'de ve Elmo ise Japantown'da. Kedilerin hepsinin bu mekanlarda vakit geçirmek için kendi yatakları ve alanları var. 

Genel olarak benzer görünen bu kedileri özelleştirmek isterseniz ise bir başka mod ile her bir kediyi dilediğiniz görünüme sokabilirsiniz. Modları denemek ve V'nin hayatına kedilerle renk katmak isterseniz buraya tıklayarak tüm kedili Cyberpunk 2077 modlarına göz atabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/cyberpunk-2077/mods-more-cats
14
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
3
0
0
0