• Anasayfa
  • Oyun
  • Doom Eternal'ın 18+ Oynanış Videosu Yayınlandı

Doom Eternal'ın 2v1 Çevrimiçi Modu İçin 18+ Oynanış Videosu Yayınlandı

22
5
2
2
0
Kasım ayında piyasaya sürülecek olan "Doom Eternal" için yayınlanan bir video, oyunda bulunacak 2'ye 1 "BattleMode"unun genel oynanışını gözler önüne seriyor.

Bethasda Softworks, oyunseverler için klasikleşmiş hale gelen birinci şahıs nişancı türünde bir oyun olan Doom serisinin yeni oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Doom Eternal, oyunseverler için yepyeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Şirket şimdi, üzerinde çalıştığı bu oyun için uzun bir video yayınladı. Yayınlanan video, oyunun 2'ye 1 çevrimiçi bir modundaki detayları ortaya koyuyor.

doom eternal

Yayınlanan videoda oyunseverlerin çevrimiçi oynayabilecekleri "Battlemode"da bulunan karakterlere ve modun genel oynanışının nasıl olacağına yer veriliyor. Bu bağlamda tanıtılan karakterlerse Revenant, Pain Elemental, Mancubus ve Slayer. Video, bu karakterlerin kendine has özelliklerini de ortaya koyuyor.

İşte Doom Eternal'ın Battlemode'u için hazırlanan video:

  • Not: Videoyu izleyebilmeniz için YouTube hesabınıza giriş yapmanız ve izlemek istediğinizi onaylamanız gerekmektedir. Bunun nedeni yayınlanan videonun 18+ ögeler içermesidir.

22 Kasım 2019 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, Windows ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek oyun şimdiden ön sipariş verilebiliyor. Oyunun Steam fiyatı 349 TL olarak belirlenmiş durumda.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/doom-eternals-multiplayer-trailer-shows-off-the-2v1-battlemode/
22
5
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
22
5
2
2
0