• Anasayfa
 • Yaşam
 • Zamanı Değerli Olanların Tercih Edeceği 9 Dyson Ürünü

Kaybedecek 5 Dakikası Bile Olmayanların Tercih Edeceği 9 Dyson Ürünü

10
2
2
0
0
En yenilikçi saç bakım teknolojisi ve ev hijyeni için en güçlü elektrikli süpürge denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesi Dyson oluyor. Dyson marka ürünler, kendi kategorisinde farklı teknolojiler kullanmasıyla öne çıkıyor. Sizin için en dikkat çeken Dyson marka ürünleri listeledik ve kısaca ürünlerin özelliklerinden bahsettik.

Günümüzde artık saç düzleştirici, saç şekillendirici, saç kurutma makinesi ya da elektrikli süpürge gibi saç bakım ve ev temizlik teknolojisi ürünlerinin de var olan teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor olması bekleniyor. Bu ürünleri sıraladığımız zaman aklımıza gelen ilk marka olan Dyson, bu konuda oldukça başarılı. Dyson ürünleri, kendi kategorisinde güçlü teknolojiler kullanmalarıyla öne çıkıyorlar. 

Bu tür saç bakım ve ev temizlik teknolojilerindeki gelişim yalnızca dijital odaklı olmuyor. Mesela bir saç tarağının bile etkili bir işlevi olabilmesi için üretimi sırasında teknolojiden faydalanmak gerekiyor. Teknolojiyi en iyi şekilde kullandığını düşündüğümüz en dikkat çeken Dyson ürünlerini listeledik ve Dyson markasının bu ürünlerde hangi farklılıkları yaratarak yeni özellikler sunduğundan bahsettik. 

Dikkat çeken Dyson ürünleri:

 • Saç bakım teknolojisi;
  • Dyson Airwrap Saç Şekillendirici
  • Dyson Corrale Saç Düzleştirici
  • Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
  • Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özel Standı
  • Dyson Dizayn Saç Açma Fırçası
  • Dyson Saç Kurutma Makinesi Duvara Monte Raf
 • Elektrikli süpürgeler;
  • Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge
  • Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge
  • Dyson Big Ball Allergy 2 Torbasız Elektrikli Süpürge
 • Dyson Pure Hot+Cool Hava Temizleme Fanı

Akıllı ısı kontrol teknolojisi: Dyson Airwrap Saç Şekillendirici

Dyson Airwrap Saç Şekillendirici

1600 watt güçle çalışan Dyson Airwrap Saç Şekillendirici, akıllı ısı kontrolü özelliği ile dikkat çekiyor. Bu teknoloji sayesinde saniyede 40 kez hava akışının sıcaklığı ölçülüyor ve buna göre verilen ısının her zaman 150 derece olarak sabitlenmesi sağlanıyor. 6 şekillendirme aparatı sunan ürün, 13 kanatlı güçlü pervanesi ile en zorlu saçları bile kolayca şekillendirmenizi sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Azaltılmış ısı kullanım teknolojisi: Dyson Corrale Saç Düzleştirici

Dyson Corrale Saç Düzleştirici

2021 yılında Elle dergisi tarafından en iyi saç düzleştirici olarak kabul edilen Dyson Corrale Saç Düzleştirici, azaltılmış ısı kullanımı teknolojisi sayesinde saçlarınıza zarar vermeden düzleştiriyor ve sonrasında oluşan elektriklenmeyi minimuma indiriyor. 4 hücreli lityum iyon pili yalnızca kablosuz olmasını sağlamıyor aynı zamanda ürünün termal performansını da en etkin şekilde kullanmasını sağlıyor. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı, güçlü ve sessiz: Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi, bir saç kurutma makinesinden beklediklerinizi ve hatta beklemediklerinizi bile verecek nitelikte bir ürün. Isıyı saniyede 20 kez ölçerek olası ısı hasarlarının önüne geçiyor, yüksek devirli motoru sayesinde hızlı kurutma sağlıyor, bu kadar güce rağmen oldukça sessiz çalışıyor ve tüm bunları herkes tarafından kolayca kullanılabilecek son derece hafif bir gövde ile yapıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Güvenle saklayın: Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özel Standı

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özel Standı

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi ile işiniz bittikten sonra nereye koyarsanız koyun asla yeterince hijyenik olmaz. Dyson Supersonic modeli için özel olarak üretilen Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi standını alırsanız çok daha kolay ve güvenli bir şekilde ürünü saklayabilirsiniz. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Saç ve cilt sağlığınızı koruyun: Dyson Dizayn Saç Açma Fırçası

Dyson Dizayn Saç Açma Fırçası

Daha önce dediğimiz gibi teknoloji kullanılarak üretilen tek Dyson ürünü makineler değil. Saç taramak basit bir işlem gibi görünse bile saç ve cilt sağlığınızı direkt olarak etkiler. Dyson Dizayn Saç Açma Fırçası ile saçlarınıza zarar vermeden tarayabilir, ergonomik yapısı sayesinde kolayca kullanabilir ve yastıklı yapısı sayesinde cildinizi darbelerden koruyabilirsiniz. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yerden tasarruf edin: Dyson Saç Kurutma Makinesi Duvara Monte Raf

Dyson Saç Kurutma Makinesi Duvara Monte Raf

Eğer görece ufak bir banyonuz varsa neyi nereye koyacağınıza bir türlü karar veremeyebilirsiniz. Böyle bir durumda duvarları etkili bir şekilde kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Dyson Saç Kurutma Makinesi Duvara Monte Raf sayesinde saç kurutma makineniz ile birlikte pek çok farklı ürünü bu alanda saklayarak yer tasarrufu yapabilirsiniz. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Mikronluk tozları bile hapsediyor: Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V11 Absolute Extra Dikey Şarjlı Süpürgenin güçlü motoru, fırçaların saniyede 60 kez dönmesini sağlıyor. Üç farklı temizlik modu sayesinde süpürgenin tam olarak temizlediğiniz alana uygun bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz. 0,76 litrelik toz haznesi kolay bir temizlik sağlarken, makine filtrasyonu 0.3 mikron boyutundaki partikülleri bile %99.9 oranında hapsederek gerçek hijyen sağlıyor. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Alerjik bünyelere özel: Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge

Hayvan tüyü ve toz üzerindeki alerjenleri yok eden Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge, filtre yıkama ya da değiştirme işlemi gerektirmeyen tek elektrikli süpürgedir. Torbasız çalışan ürünün toz haznesini temizlemek için yalnızca hazneyi çıkarmanız ve tek bir butona basarak pisliği çöpe dökmeniz yeterli. Klasik tekerlek yapısından farklı olarak bir bilye üzerinde hareket ettiği için kullanımı çok daha kolay. Ürünün n11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Alerjik değilseniz tercih edebilirsiniz: Dyson Big Ball Allergy 2 Torbasız Elektrikli Süpürge

Dyson Big Ball Allergy 2 Torbasız Elektrikli Süpürge

Dyson Big Ball Allergy 2 Torbasız Elektrikli Süpürge de tıpkı Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürgedeki özellikleri ve becerileri sunuyor. Tek farkı ise hayvan tüyleri ve toz üzerindeki alerjenleri yok edemiyor olması. Eğer evinizdeki tüylü bir dostunuz yoksa ya da alerjik bir bünyeye sahip değilseniz Dyson Big Ball Allergy 2 Torbasız Elektrikli Süpürge modelini tercih edebilirsiniz. Ürünün gittigidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamın hava kalitesini artıracak: Dyson Pure Hot+Cool Hava Temizleme Fanı

Dyson hava temizleyici

Dyson'ın en popüler ürün gamlarından biri de hava temizleyicileri. Hem şık tasarımı hem de bulunduğu ortamdaki kirli havayı temzilemesiyle çok beğenilen Dyson Pure Hot+Cool hava temizleme fanı, ortam ısıtma ve soğutma teknolojisiyle özellikle pandemi döneminde tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Ürünün Hepsiburada sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kullandıkları teknoloji ile benzersiz hale gelen, en dikkat çeken Dyson ürünlerini listeledik ve kısaca ürünlerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki ürünlerin fiyatları, farklı internet sitelerinde yer alan farklı kampanyalara göre değişiklik gösterebilir. 

10
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
2
0
0