18
11
4
4
4

Mobil oyun dünyası adeta dipsiz bir kuyu. Her gün yeni oyunlar piyasaya çıkıyor. Haliyle oyunseverler için oyun tercihinde bulunmak zaman zaman oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Fobito kanalımızda bu hafta da sizlerin tavsiye ettiği oyunları denedik. Sözü fazla uzatmadan oyunlarımıza geçelim.

Wild Rift

wild rift

League of Legends'ın mobil versiyonu diyebileceğimiz Wild Rift, daha önceki videolarımızda da sık sık önerilen yapımlardan biri olmuştu. Mobile uyarlanmış arayüzünün dışında bir LoL oyununda beklediğimiz her şeyi içeren yapımda, bir şampiyon seçip rakiplerimizi ekarte etmeye ve kazanan olmaya çalışıyoruz. 

Gangstar IV

gangster IV

Bir nevi çakma GTA olan Gangstar IV bizlere bir açık dünya oyun keyfi sunuyor. Oyunda envai çeşit suç işliyor, içimizde ne kadar pislik varsa döküp hayatımıza devam ediyoruz. Grafikler biraz eski dursa da oyun oldukça keyifli.

World War Heroes

worldwar heroes

Bir başka dünya savaşı temalı oyun olan World War Heroes'da amacımız, girdiğimiz çatışmaların sonunda kazanan taraf olmayı başarmak. Oyunda o döneme ait çok sayıda silah ve ekipman da yer alıyor. Eski Call of Duty oyunlarının havasını da böylece yakalıyoruz.

DragonMania

dragonmania

Envai çeşit ejderhayı topladığımız ve ejderhaları beslediğimiz şehrimizi geliştirdiğimiz bu oyunda da amacımız en güçlü ekibi oluşturmak ve dosta güven düşmana korku salmak. Ejderha yumurtalarını sağdan soldan toplayabildiğimiz gibi kendi ejderhalarımızı çiftleştirerek de farklı türler ortaya çıkarabiliyoruz.

Injustice

inustice

DC çizgi roman evrenlerinden birinde, süper kahramanlarımızın acımasız tiranlara dönüştüğü bir gerçekliği konu olan Injustice, oyun olarak yakaladığı başarıyı çizgi romanlarla da devam ettirmişti. Bu oyun da konsol ve PC'lerde oynadığımız dövüş oyununun mobile uyarlanmış versiyonu.

Fobito'da bu hafta sizlerden gelen oyun tavsiyeleri bu şekilde oldu. Haftaya denememizi istediğiniz oyunları yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

18
11
4
4
4
Emoji İle Tepki Ver
18
11
4
4
4