34
10
8
7
7

Video oyun sektörünün en popüler oyunlarından bir tanesi hiç şüphesiz GTA 5. Rockstar Games tarafından geliştirilen oyun, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve o gün bugündür sektörün en çok sevilen oyunlarından bir tanesi olmaya devam ediyor. GTA 5'e gösterilen sevgi, oyunun satış rakamlarında da kendisini gösterdi ve GTA 5, yakalanması zor bir satış miktarına ulaştı.

GTA serisi ve Rockstar Games'i içeren her haber, yaşanan her gelişme oyunseverleri heyecanlandırıyor. Hal böyle olunca da GTA 5 ile ilgili girişimlerin ardı arkası kesilmiyor. Hatta geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde bir geliştiricinin GTA 5'in mobil versiyonunu oluşturduğundan ve bu oyunun Android platformunda deneyimlenebildiğinden bahsetmiştik. Şimdiyse bu mobil oyunu sizler için biz denedik.

GTA 5

GTA 5'in mobil versiyonu, paylaşılan görüntülerde oyunun orijinaline fazlasıyla benziyordu. Ayrıca genel kalitesi de bir mobil için iyi görünüyordu. Ancak gerçeğin beklenildiği kadar iyi olmadığını açıkça ifade edebiliyoruz. Bağımsız bir geliştiricinin GTA 5'in mobil sürümü için hala çok uzun bir yolunun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 80 GB'lik bir oyunun 250 MB'lik bir boyuta düşüyor oluşu, oyunla ilgili zaten bir ön bilgi veriyor.

GTA 5'in mobil sürümü Google Play Store ya da diğer uygulama mağazalarında bulunmuyor ve APK dosyası olarak indirilip, telefona yüklenmesi gerekiyor. Bu durum bazı tüketiciler tarafından önemsenmezken bazı tüketicilere göre APK dosyaları güvenlik açısından riskli ve telefona yüklenmemesi gerekiyor. İşte sizler için hazırladığımız video, oyunu yüklemekten çekinen takipçilerimize GTA 5'in mobil sürümünün nasıl olduğunu ortaya koyuyor.

GTA 5'in Epic Games'te ücretsiz olduğunu bir kez daha hatırlatalım

GTA 5

Oyunseverler, son birkaç gündür nereye baksalar GTA 5 ile ilgili yeni bir şeyler görüyorlar. Bunun nedeni ise son dönemlerin popüler çevrimiçi oyun platformlarından Epic Games'in başlattığı bir kampanya. Epic Games, dün itibarıyla milyonlarca oyunseveri peşinden sürükleyen GTA 5'i bir hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Eğer bu kampanyadan habersizseniz ve GTA 5'e hemen ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz, sizleri burada bulunan haberimize bekliyoruz.

34
10
8
7
7
Emoji İle Tepki Ver
34
10
8
7
7