2
1
0
0
0

Tamamen kablosuz kulaklık pazarı son yıllarda gittikçe büyüyor. Bu teknoloji ilk çıktığında herkes Apple ile biraz kafa bulmuş olsa da bugün neredeyse bütün büyük üreticilerin kendi serileri var. Bu durum Huawei için de geçerli.

Huawei Freebuds 4i, daha önceki versiyonlarda da diğer firmaların şarj kutularından daha yuvarlak hatlara sahipti. Yeni versiyonun kutusu ise tam deniz kenarında aradığımız sektirmelik taşlara benziyor, özellikle yokuşlarda düşürürsek peşinden epey bir koşmak gerekebilir. 

10 saate varan pil ömrü

Huawei Freebuds 4i için Huawei 10 saate kadar pil ömrü vaat ediyor olsa da bu süre tabii ki ideal koşullara göre hesaplanıyor. Günlük kullanımda ise 8 saat civarında bir kullanım süresine kavuşuyoruz. Kulaklığın şarjı oldukça hızlı doluyor ve kısa bir şarjla bile günü çıkarabiliyor. Kutu ise kulaklığı 20 saate kadar kullanım için şarj edebiliyor.

Huawei Freebuds 4i

Yüksek kalite malzemeden yapılmış olan kulaklık, yapı olarak daha önce de benzerlerini gördüğümüz kulakiçi tasarıma sahip. 10 mm ses sürücüleri, Bluetooth 5.2 bağlantısı ve dokunmatik kontrollere sahip olan cihaz genel olarak bir kulakiçi kablosuz kulaklıktan beklenen her şeyi hızlı bir şekilde sağlayabiliyor.

Her koşula uyum

Kulaklıkta dışarıdan gelen gürültüyü engellemek mümkün. Öte yandan kulaklık üzerinden ya da uygulamasını kullanarak cihazın bu özelliğini açıp kapatabiliyoruz. Yolda yürürken etrafımızdaki sesleri de duyabilelim diye bir farkındalık modu bulunuyor. Freebuds 4i kulaklıklar seslerin boğulmasını ve dağılmasını da engelliyor.

Yeni Huawei Freebuds 4i, ülkemizde kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor. Kutusunun açma kapama şekli alışana kadar biraz sorun yaratacak gibi dursa da Huawei'nin yeni kablosuz kulaklıkları genel olarak bizim beğenimizi kazanmayı başardı. Eğe rsizler de Huawei Freebuds 4i'yi beğendiyseniz buraya tıklayarak ürünün satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0