LG'nin Bütçe Dostu Modeli K52'nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

6
5
3
1
0
LG'nin bütçe dostu yeni cihazı LG K52'ye ait yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Telefonun ortaya çıkan görselleriyle birlikte nasıl bir tasarıma sahip olacağı, kamera sayısının ne olacağı gibi bilgiler de gün yüzüne çıktı.

Güney Koreli teknoloji devi LG, Wing adını verdiği deneysel bir tasarıma sahip amiral gemisi cihazının yanında bütçe dostu yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde daha çalışıyor. Daha önce de birçok kez bahsettiğimiz, akıllı telefon dünyasının güvenilir kaynaklarından Evan Blass (@evleaks), şirketin yeni telefonu LG K52'nin yeni render görüntüsünü paylaştı.

Evan Blass tarafından paylaşılan LG K52'nin render görüntüleri, şirketin yeni cihazının tasarımıyla ilgili bazı bilgileri de ortaya çıkarmış oldu. Ancak teknoloji devinin yeni telefonunun kesin çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili bilgiler halen bilinmiyor.

LG K52 hakkında bilinenler

lg k52 render, lg k52 ön, lg k52 arka

Ortaya çıkan bilgilere göre cihaz, mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacak. Delikli ekran tasarımına sahip olacak olan cihazın kenarları kıvrımlı, arkası ise plastik olacak. İşletim sistemi tarafında Android 10 temelli LG kullanıcı ara yüzüyle birlikte gelecek olan telefonun batarya ve yonga setine dair henüz net bilgiler bulunmuyor.

Ortaya çıkarılan görsellerden de görülebileceği üzere cihazın arka tarafında dört adet kamera yer alacak ve bu kamera modülü, telefonun sol üst köşesinde bulunacak. Kameraların hemen altında ise büyük bir flaş LED yer alacak. K52'nin ses açma, kapama düğmelerinin solda, güç düğmesinin ise sağda olması bekleniyor.

LG'nin bütçe dostu yeni akıllı telefon modeline ait render görüntülerinden ortaya çıkartılabilen bilgiler şimdilik bunlardan ibaret. Cihazla ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak : https://www.gizbot.com/mobile/news/lg-k52-leaked-renders-hint-at-quad-cameras-069809.html
6
5
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
5
3
1
0