Hollywood'un Sembolik İsimlerinden Morgan Freeman, Türk Sanatçının Eserini Paylaştı

37
5
1
0
0
Hollywood'un Sembolik İsimlerinden Morgan Freeman, Türk Sanatçının Eserini Paylaştı
Dünyaca ünlü oyuncu Morgan Freeman, Türk dijital sanatçısı Mohaç Yücel'in çizdiği portreyi paylaştı. Yücel'e portre nedeniyle teşekkür eden Freeman, teknolojinin geldiği noktadan memnun olduğunu ifade etti.

Dijital ortamda çizdiği portrelerle tanınan Mohaç Yücel isimli Türk sanatçı, dünyaca ünlü oyuncu Morgan Freeman'ın radarına takıldı. Freeman'ın portresini dijital ortamda oluşturan Mohaç Yücel, ünlü oyuncudan özel bir teşekkür aldı.

Morgan Freeman, Mohaç Yücel tarafından çizilen portresini resmi Instagram hesabından paylaştı. "Teknolojinin sanatçılara dijital ortamda olabilmeleri için yeni yollar sunmasını seviyorum." ifadelerini kullanan Freeman, bu özel portre için Mohaç Yücel'e teşekkür etti. Ünlü oyuncunun Instagram hesabındaki paylaşımını kendi hesabından paylaşan Mohaç Yücel ise "Sanatınız ve sanatçılara verdiğiniz destek için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

İşte Morgan Freeman'ın Instagram hesabından yapılan o paylaşım

()

Mohaç Yücel, Morgan Freeman portresiyle ününe ün katmış olsa da bu sanatçının eserleri Morgan Freeman'dan ibaret değil. Herkesin tanıdığı Bob Marley, Jon Snow, Che Guevara, Maradona ve Ronaldinho ile Cem Karaca ve Barış Manço'nun da portresini çizen sanatçı, takipçilerinin beğenisini kazanmayı başarmış durumda.

Eğer siz de Mohaç Yücel tarafından dijital ortamda oluşturulmuş portreleri incelemek isterseniz, buradaki bağlantı aracılığıyla sanatçının Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://tr.sputniknews.com/20211027/morgan-freeman-turk-sanatci-mohac-yucelin-cizimini-paylasti-1050223305.html
37
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
37
5
1
0
0