Joaquin Phoenix'in Başrolde Olduğu Napolyon Filminden Yeni Fragman Paylaşıldı

8
5
2
2
0
Apple'ın orijinal filmi Napoleon'dan yeni bir fragman geldi. Paylaşılan fragman, filmden daha fazla detay görmemizi sağladı. Evet, Apple'ın yeni filmi sinema salonlarında gösterilecek.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, bundan birkaç ay önce sinema sektörüyle ilgili önemli bir gelişme ile haberlerimize konuk oldu. İddialara göre şirket, tüm hakları kendinde olan orijinal filmleri sinema salonlarında da seyirci ile buluşturacaktı. Hatta şirketin ilk filmi "Napoleon" için de çalışmalar başlamıştı. Bugünse yaklaşmakta olan filmin ikinci fragmanı yayınlandı.

Peki bu film ne anlatıyor? Kimler oynuyor? Ve ne zaman vizyona girecek?

Napoleon yeni fragmanı:

Napoleon konusu:

Napoleon

Napoleon, adından da anlaşılabileceği üzere Avrupa tarihinin en önemli isimlerinden Napolyon Bonapart'ın hikayesini anlatıyor. 

Napoleon oyuncu kadrosu ve teknik ekibi:

Filmin oyuncu kadrosunda Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Tahar Rahim, Mark Bonnar, Rupert Everett ve Youssef Kerkour gibi isimler yer alıyor. Filmin başındaki isim Ridley Scott. Bu arada; Ridley Scott ile Joaquin Phoenix, Napoleon'un yapımcıları arasında da yer alıyor. Filmin senaryosu ise David Scarpa tarafından kaleme alındı.

Napoleon vizyon tarihi:

napoleon

Apple Original Films isimli Twitter hesabındaki paylaşıma göre Napoleon, 22 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek.

Napoleon ilk fragmanı:

Napolyon Bonapart ile ilgili detaylı bilgi için:

8
5
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
8
5
2
2
0