NASA Başkanı'ndan 'UFO' Açıklaması: Evrende Yalnız Olduğumuzu Düşünmüyorum

32
11
7
1
1
Geçtiğimiz haftalarda ABD tarafından yayımlanan UFO raporuna ilişkin NASA Başkanı Bill Nelson çarpıcı bir açıklama yaptı. Evrenin devasa boyutlarına sahip olduğunu belirten Nelson, evrende yalnız olmadığımızı düşündüğünü dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ABD tarafından yayımlanan UFO raporuna ilişkin NASA yöneticisi Bill Nelson'dan şaşırtıcı bir açıklama geldi. Hatırlayacak olursanız yayımlanan raporda ABD'nin 2004-2021 yılları arasında 140 tanımlanamayan hava olayı yaşandığı ve alışılmışın dışında hareket eden 18 hava aracının tespit edildiği açıklanmıştı.

NASA Başkanı Bill Nelson, tüm dünyada yankı yaratan bu raporun ardından CNN'e verdiği bir röportajda dünyada yalnız olmadıklarını düşündüğünü belirtti. Nelson, yalnız olmamalarına rağmen bugüne kadar farklı canlı türleriyle iletişim kuramadıklarını ancak yine de herhangi bir karşılaşmaya karşı hazır olmaları gerektiğini dile getirdi.

"Evrende yalnız değiliz ve bu yüzden önlem almalıyız"

ufo

Uzun yıllar boyunca yüzlerce UFO haberi görsek de kimi görüntülerin montaj olduğu ortaya çıktı kimi görüntüler için de yetkililer tarafından elle tutulur bilgiler alamadık. 2018 yılında ABD Deniz Kuvvetleri'ne ait pilotların yakalamış olduğu UFO benzeri görüntüler bugüne kadarki tüm UFO haberlerinden daha fazla yankı getirdi ve tüm dünyanın uzun süredir beklediği görüntülere ilişkin rapor en sonunda geçtiğimiz günlerde yayımlandı.

Yayımlanan raporda pilotların yakaladığı görüntüler, alışılmışın dışında hareket eden ve insansız hava cisimleri olarak nitelendirildi. Raporun ardından NASA'nın 14. Başkanı Bill Nelson, vermiş olduğu röportajda evrende yalnız olmadıklarını düşündüğünü dile getirdi.

Nelson'ın açıklamalarında tam olarak şu ifadeler yer aldı; "Yalnız mıyız? Bence değiliz. 13,5 milyar yıl önce başlayan bu evren gerçekten devasa. Epey büyük ve sorularımıza bir cevap bulana kadar aramaya devam edeceğiz. Pilotların gerçekte ne gördüğünü söylemek mümkün değil. Garip bir şey gördüler ve onu radarlarına kitleyerek takip etmeye başladılar. Yayımlanan rapore göre bunun gibi 140 farklı olay yaşanmış ve bu yüzden ne kadar erken önlem alırsak o kadar iyi."

Kaynak : https://thehill.com/policy/national-security/560507-nasa-administrator-on-ufo-report-i-dont-think-we-are-alone
32
11
7
1
1
Emoji İle Tepki Ver
32
11
7
1
1