The Last of Us Dizisinde Henüz Görmediğimiz Kilit Karakter Abby'yi Kimin Canlandıracağı Belli Olmuş Olabilir!

7
5
1
0
0
Hayranlar, ilk bölümünün yayınlanmasıyla büyük popülariteye kavuşan The Last of Us dizisinin ikinci sezonunda Abby karakterinin kim tarafından canlandırılacağını bulmuş olabileceklerini iddia ediyorlar.

Oyunun hayranları tarafından duyurulduğu günden itibaren büyük bir heyecanla beklenen The Last of Us dizisinin ilk bölümü, nihayet geçtiğimiz hafta Türkiye’de BluTV üzerinden yayınlandı.

İlk 24 saat içerisinde House of the Dragon ve Euphoria 2. sezonu ardında bırakan The Last of Us’ın 2. sezonuna dair söylentiler başladı bile.

Söylentiye göre 2. sezonda Abby karakterini Shannon Berry canlandıracak:

Abby - Shannon Berry

Oyunun ve dizinin dikkatli hayranları hem oyunun hem de dizinin yönetmenliğini yapan Neil Druckmann ve oyuncu kadrosunun diğer üyeleri arasında bazı etkileşimler tespit etti. Druckmann, The Wilds dizisindeki rolüyle tanınan aktris Shannon Berry’i takibe aldı.

Aktris de hem Druckmann’ı hem The Last of Us resmi hesabını hem de oyuncu kadrosundan Pedro Pascal’ı, Bella Ramsey’i takibe aldı. Bu da hayranlar arasında 2. sezonda Abby karakteri için Shannon Berry’nin seçildiğine dair bir söylenti oluşturdu.

Aktris Shannon Berry, hayranların gösterdiği bu ilgiye takipsiz kalmadı ve kendisiyle Abby karakteri arasındaki benzerliklerin farkında olduğunu belirtti.

7
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
5
1
0
0