Twitter, Yenilenen 'Sabitlenmiş Listeler' Özelliğini iOS İçin Yayınladı

2
1
1
0
0
Twitter'ın haziran ayında duyurduğu Sabitlenmiş Listeler özelliği, iOS kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Bu yeni özellik kapsamında iPhone sahibi olan Twitter kullanıcıları, oluşturdukları beş farklı listeyi ana sayfalarına sabitleyebilecekler. Ayrıca kullanıcılar, sabitledikleri listeler arasında kolaylıkla geçiş yapabilecekler.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter, iOS platformu için geliştirilen mobil uygulamasına yenilediği "Listeler" özelliğini sundu. Bu özellikle birlikte iOS üzerinden Twitter uygulamasını kullanmakta olan iPhone sahipleri, 5 farklı listeyi ana sayfalarına sabitleyebilecekler ve ana sayfaları üzerinden bu listeler arasında kolaylıkla geçiş yapabilecekler. Ayrıca hangi listelerin ana sayfada görüntüleneceği, kullanıcılar tarafından kolaylıkla belirlenebiliyor.

Twitter

Yetkililer, yeni özelliklerini yine resmi Twitter hesapları üzerinden duyurdular. Yetkililer tarafından paylaşılan tweet, özelliğin nasıl kullanılacağı hakkında da bilgi veriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, yapacakları ayarlamalarla sadece sabitlenmiş listelerde paylaşılan tweetleri kolaylıkla görüntüleyebilecekler. 

Özellik, Twitter tarafından haziran ayında duyurulmuştu. Kısa bir süre içerisinde gerekli çalışmaları tamamlayan geliştiriciler, Twitter'ın yeni özelliğini iOS kullanıcıları için sunmuş oldular. Özelliğin Android kullanıcılarına ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak : https://gadgets.ndtv.com/apps/news/twitter-unveils-new-pinned-list-feature-for-ios-users-2106386
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0