Heyecanla Beklenen Yeni Joker Filminden İlk Görsel Paylaşıldı

19
1
0
0
0
Joker, Joaquin Phoenix ile yakın zamanda tekrar o eski Heath Ledger günlerine kavuşan bir karakter olmuştu. Çok sevilen filmin ikincisi de bildiğiniz gibi çekim aşamasında ve filmin yönetmeni, Joker’in devam filmi Joker: Folie á Deux’dan ilk görseli paylaştı.

2019 yılında beyaz perdede seyirciyle buluşan Joaquin Phoenix’li solo Joker filmi, çıktığı dönem bir hayli beğeni toplamış ve belki de kült bir film haline gelmişti. Filmin stüdyosu Warner Bros., yeni filmin yolda olduğunu ve çekimlerin Los Angeles’ta gerçekleştiğini daha önce duyurmuştu.

Joker’in devamı ‘Joker: Folie á Deux’ isimli filmin yönetmeni Todd Philips, Instagram hesabından yeni filmin ilk görselini paylaştı. Gelin hem görsele beraber göz atalım hem de film hakkında şu ana dek neler biliyoruz paylaşalım.

Joker, Arkham Asylum’da

()

Filmin adı ‘Folie á Deux’, ‘iki kişilik delilik’ anlamına geliyor. Genellikle yakın ilişki içerisinde olan iki kişi tarafından paylaşılan bir akıl hastalığına atıfta bulunmak için kullanılır. Bu filmde Jack Napier ve Joker arasındaki kişilik bozukluklarını daha derin izleyebileceğimiz anlamına geliyor olabilir.

İlk filmde Sophie Dumond’u canlandıran Zazie Beetz, bu filmin kadrosunda da yer alacak. Onun dışında hem ilk filmin kadrosunda olan hem de ikinci filmin kadrosunda olacak olan oyuncu şu an için yok. İkinci filmin kadrosuna yeni olarak bilindiği kadarıyla Brendan Gleeson, Catherine Keener ve Jacob Lofland katıldı.

Jacob Lofland, Catherine Keener, Lady Gaga, Brendan Gleeson

Tabii en büyük gelişme ise dünyaca ünlü pop yıldızı Lady Gaga’nın Joker’in yeni filminde Harley Quinn’i canlandıracak olması. Filmden ilk fotoğrafın gelmesiyle birlikte Lady Gaga’nın Quinn’ine dair bir şeyler görmemiz de yakındır.

Siz yeni Joker filmi için heyecanlı mısınız? Ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://screenrant.com/joker-2-image-joaquin-phoenix-arkham-asylum/
19
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
19
1
0
0
0